arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۸۷۰۹
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۲۳ - ۱۸ شهريور ۱۳۹۷

تحویل ارز مسافرتی؛ با شرایط همان قبلی اما با نرخ بازار

ارز مسافرتی در حالی به بانک‌ها بازگشته که شرایط آن با گذشته تفاوتی نکرده و تنها نرخ این ارز است که همسطح بازار شده و به ازای هر مسافر، با یوروی تا ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومانی قیمت خورده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تحویل ارز مسافرتی؛ با شرایط همان قبلی اما با نرخ بازارارز مسافرتی در حالی به بانک‌ها بازگشته که شرایط آن با گذشته تفاوتی نکرده و تنها نرخ این ارز است که همسطح بازار شده و به ازای هر مسافر، با یوروی تا ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومانی قیمت خورده است.

به گزارش ایسنا، یکی از اخبار اقتصادی امروز ایسنا به حواشی مربوط به ارز مسافرتی اختصاص داشت. از امروز (یکشنبه) پرداخت ارز مسافرتی بار دیگر در بانک‌ها آغاز شد؛ اما در حال حاضر فقط در هفت شعبه بانک ملی این پرداخت انجام می‌شود. اینکه ارز مسافرتی با چه شرایطی به متقاضیان تحویل می‌شود، پیگیری‌ از شعب از این حکایت دارد که تغییری در نحوه پرداخت نسبت به قبل اتفاق نیفتاده و فقط نرخ متفاوت است. بر این اساس هر مسافر فقط یک بار در سال می‌تواند از شعب بانک ارز مسافرتی دریافت کرده و سقف آن برای کشورها متفاوت است؛ به‌گونه‌ای که برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو به مسافر پرداخت خواهد شد.

نظرات بینندگان