arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۷ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۷

کاهش قیمت شارژرهای وایرلس تسلا / تلاشی جدید برای مبارزه با سقوط سهام

شرکت تسلا به زودی قیمت شارژرهای وایرلس گوشی های خود را کاهش می دهد. قیمت این دستگاه ها از 65 دلار به 49 دلار کاهش پیدا کرده که در نوع خود بی سابقه است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

شرکت تسلا به زودی قیمت شارژرهای وایرلس گوشی های خود را کاهش می دهد. قیمت این دستگاه ها از 65 دلار به 49 دلار کاهش پیدا کرده که در نوع خود بی سابقه است.

شرکت تسلا به کاربران خود اعلام کرده است که به زودی تعداد زیادی از شارژرهای وایرلس خود را برای فروش عرضه خواهد کرد.نخستین باری که این دستگاه به عموم عرضه شد ، ظرف چند دقیقه به فروش رسید، موضوعی که به شدت جالب توجه بود.

این دستگاه با تخفیف 15 دلاری به مشتریان عرضه خواهد شد. این دستگاه نخستین بار اواخر ماه آگوست با قیمت 65 دلار به بازار عرضه شد. رنگ بندی های این دستگاه مشکی و سفید است. ظرفیت باتری این دستگاه شش هزار میلی آمپر است که یک ویژگی کاملا ایده آل برای این دستگاه است.

این مشخصات چندان هم درخشان به نظر نمی رسد ، زیرا شما می تواند مشخصات بهتری از این دستگاه را به قیمتی پایین تر با برند آمازون خریداری کنید اما از هر چه که بگذریم این دستگاه با برند تسلا عرضه شده است و شکی نیست که خیلی سریع هم فروش برود. البته برای این دستگاه کابل هایی هم تعبیه شده که کاربر بتواند به صورت مستقیم گوشی خود را شارژ کند. در هر صورت این گجت دارای ظاهر جذاب و خاصی است که می تواند توجه مشتریان و کاربران را به خود جلب کند.

جالب اینکه تسلا در پیامی اعلام کرده است که کاربران کنونی شارژرهای وایرلس می توانند 16دلار اضافی که پرداخت کرده اند را پس گیرند.اما این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. قطعا شرکت تسلا در روزهای آینده صحبت هایی در این زمینه خواهد کرد ولی تا آن روز باید صبر کنیم. به زودی از نسخه تخفیف دار این شارژرهای وایرلس رونمایی می شود و معلوم نیست که این بار این دستگاه چقدر سریع از روزهای قبل به فروش برسد

برچسب ها: شرکت تسلا ، فناوری
نظرات بینندگان