arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۹۲۵۰
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۲۲ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷

نکونام: می‌دانستیم پرسپولیس روی توپ‌های بلند خطرناک است/ داور چهارم باعث شد 10 نفره شویم

سرمربی تیم نساجی می‌گوید هر دو گلی که تیمش مقابل پرسپولیس دریافت کرده، روی ارسال‌های بلند بوده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نکونام: می‌دانستیم پرسپولیس روی توپ‌های بلند خطرناک است/ داور چهارم باعث شد 10 نفره شویمسرمربی تیم نساجی می‌گوید هر دو گلی که تیمش مقابل پرسپولیس دریافت کرده، روی ارسال‌های بلند بوده است.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر، بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس، درنشست خبری، گفت: به نظرم تیم ما خوب بازی کرد. می‌دانستیم روی توپ‌های بلند، پرسپولیس خطرناک است. ما دو گل از همین ناحیه خوردیم. در کل عملکرد تیم ما خوب است. یک سری اتفاقات افتاد که دست به دست هم داد تا ما شکست بخوریم.

او در مورد اعتراضاتش به داوری هم گفت: من حس نمی‌کردم داوری علیه ما است. در صحنه اخراج یک کارت الکی به بازیکن ما دادند. در این صحنه داور نمی‌خواست بازیکن ما را اخراج کند اما داور چهارم به اوگفت. این مشکل را در بازی با ترکتورسازی همداشتیم و ما متاسفانه به داوری اعتراض نکردیم. داوری او خوب بود اما در صحنه اخراج قطعا اخراج کرد. در صحنه پنالتی ما باید به بازیکن آنها کارت می داد اما داور چهارم این موضوع را به او نگفت. بالاخره باید یک سری اتفاقات بیافتد تا همه خوشحال باشیم.
 سرمربی نساحی اضافه کرد: بازیکنان ما در حال بحث بودند و من هم به تیم حریف گفتم بازیکنانشان را به رختکن ببرند تا مشکلی پیش نیاید.
 نکونام در مورد شرایط : ما هنوز لیستمان را پرنکرده ایم و جای خالی برای جذب بازیکن داریم. با این دلار نمی توانیم بازیکن خارجی بگیریم. بازیکنانی از زمان بازی در اوساسونا مش نختام اما با این قیمت ها سخت است که به ایران بیایند. در نیم فصل دوم قطعا بازیکنانی به ما اضافه می شوند. ما مقابل پرسپولیس خوب بازی کردیم. تیمی که الدوحیل را در قطر اذیت کرد. ما حریف را اذیت کردیم و من از عملکرد تیمم در این بازی راضی هستم.

نظرات بینندگان