arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۲۹۴۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۰۸ - ۲۳ شهريور ۱۳۹۷

والیبال ایران با قدرت از سد بلغارستان گذشت

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان با نتیجه سه بر یک مقابل بلغارستان میزبان این مسابقات به پیروزی رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان با نتیجه سه بر یک مقابل بلغارستان میزبان این مسابقات به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، شاگردان ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی آسان مقابل پورتوریکو، پنجشنبه شب در وارنا به مصاف بلغارستان رفتند و در ست‌های اول، دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۹ این تیم را شکست دادند. بلغارستان هم فقط در ست سوم با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید.
تیم ملی ایران در این بازی با ترکیب اولیه سعید معروف، سیدمحمد موسوی، امیر غفور، علی شفیعی، میلاد عبادی پور، محمدجواد معنوی نژاد و مهدی مرندی وارد زمین شد و عملکرد خوبی این بازیکنان باعث شد کادر فنی نیاز زیادی به تعویض احساس نکند.
ملی پوشان ایران در این بازی بسیار کم اشتباه بازی کردند و عملکرد خوبی در زدن اسپک، دفاع روی تور و دریافت داشتند. در سوی دیگر میدان بلغارستان با اشتباهات زیاد به خصوص در زدن سرویس، امتیازات زیادی به تیم ایران تقدیم کرد.
با این نتیجه تیم ملی والیبال ایران با ۲ برد و ۶ امتیاز، در رده نخست گروه D. مسابقات قهرمانی جهان قرار گرفت.
مسابقات والیبال قهرمانی جهان از ۱۸ شهریور تا ۸ مهر به میزبانی ایتالیا و بلغارستان برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی با تیم‌های پورتوریکو، بلغارستان، کوبا، لهستان و فنلاند رقابت می‌کند.
** برنامه ادامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان (به وقت تهران)
شنبه ۲۴ شهریور ساعت ۱۸:۳۰، ایران - کوبا
دوشنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۲، ایران - لهستان
سه شنبه ۲۷ شهریور ساعت ۱۸:۳۰، ایران – فنلاند

نظرات بینندگان