arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۳۰۶۳۳
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۱۴ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۷

حذف کشتی گیر اسرائیلی از جدول رقابت‌های جوانان جهان بدلیل عدم رعایت قانون جدید

کشتی گیر وزن ۷۹ کیلوگرم اسرائیل با اجرای قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی از جدول رقابت‌های جوانان جهان حذف شد. هیأت رییسه اتحادیه جهانی کشتی در نشست اخیر خود در ایتالیا که همزمان با رقابت‌های جوانان اروپا برگزار شد، قانونی را تصویب کرد که اگر مربیان یا سرپرست یک کشور، در هنگام مراسم قرعه کشی حضور نداشته باشند، قرعه کشی کشتی گیر ذیربط انجام نخواهد شد و کشتی گیر آن کشور از دور رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شود. حال باید دید تکلیف نمایندگان اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم اسرائیل در مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم چه می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کشتی گیر وزن ۷۹ کیلوگرم رژیم صهیو نیستی با اجرای قانون جدید اتحادیه جهانی کشتی از جدول رقابت‌های جوانان جهان حذف شد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، هیأت رییسه اتحادیه جهانی کشتی در نشست اخیر خود در ایتالیا که همزمان با رقابت‌های جوانان اروپا برگزار شد، قانونی را تصویب کرد که اگر مربیان یا سرپرست یک کشور، در هنگام مراسم قرعه کشی حضور نداشته باشند، قرعه کشی کشتی گیر ذیربط انجام نخواهد شد و کشتی گیر آن کشور از دور رقابت‌ها کنار گذاشته می‌شود.
با توجه به این قانون، در حالی که نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم کشتی آزاد رژیم صهیونیستی، برای شرکت در رقابت‌های جوانان جهان در اسلواکی حضور داشت، بعلت غیبت مربی اش در مراسم قرعه کشی، از جدول مسابقات کنار گذاشته شد.
حال باید دید تکلیف نمایندگان اوزان ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم رژیم صهیونیستی در مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم چه می‌شود.
قانون جدید اتحادیه جهانی با پیشنهاد کشور‌های صاحب نام دنیا از جمله ایران، آمریکا و روسیه و به منظور انجام قرعه کشی در بهترین شرایط و بدور از هر گونه شائبه‌ای به تصویب رسیده است. این قانون صرفا در مسابقات اصلی زیر نظر اتحادیه اعمال می‌شود.

نظرات بینندگان