کد خبر: ۴۳۰۷۴
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۷ - ۰۹ آبان ۱۳۹۰

از بیهوش شدن چاه‌جویی تا کوتاه کردن موهای فخرالدینی!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


 ایسنا نوشت:

دیدار تیم‌های فوتبال مس کرمان و راه‌آهن پیش از اینکه آغاز شود حاشیه‌های جالبی را به خود دید. در حالی که حدود 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه باهنر کرمان حضور دارند تا آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال را میان تیم‌های مس و راه آهن شاهد باشند، این دیدار پیش از آغاز با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

* سعید چاه‌جویی بازیکن راه آهن پیش از آغاز بازی و در حالی که بازیکنان دو تیم در حال گرم کردن خود بودند، به دلیل اصابت توپ به سرش بیهوش شد و بوسیله آمبولانس حاضر در ورزشگاه به بیمارستان برده شد.

* میروسلاو بلاژویچ و علی دایی سرمربیان دو تیم با یکدیگر خوش و بش گرمی انجام دادند و همدیگر را در آغوش گرفتند. همچنین چند بازیکن مس از جمله سپهر حیدری، مهرداد پولادی و عادل کلاه‌کج پیش از شروع بازی به سمت نیمکت راه‌آهن رفتند و با بردن گل برای سرمربی راه‌آهن از دایی برای حضور در میدان رخصت طلبیدند.

* یکی از اتفاق‌های جالب دیگر این بازی کوتاه کردن موهای میلاد فخرالدینی هافبک راست مس بود. ماجرا از این قرار بود که مسئولان برگزاری بازی به میلاد فخرالدینی تذکر دادند که مدل موهایش شبیه همان مدلی است که یک بار میلاد میداودی در این فصل آن را برای موهایش به کار گرفته بود و از او خواستند که موهایش را کوتاه کند در غیر این صورت نمی‌تواند برای مس به میدان برود. مسئولان تیم کرمانی هم سریعا دست به کار شدند و موهای فخرالدینی را با ماشین کوتاه کردند.
نظرات بینندگان