کد خبر: ۴۳۱۲۹
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۱ - ۱۰ آبان ۱۳۹۰

"مشایی آماده مناظره است اما بقیه از این موضوع طفره می روند"

مجيد اميدي مدير كل امور سياسي و امنيتي معاونت امور سياسي دفتر رئيس جمهوردر بازدید از نمایشگاه مطبوعات گفت: مشایی همواره آماده مناظره با دیگران بوده است امّا دیگران از این موضوع طفره رفته اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بی باک نوشت: مجيد اميدي مدير كل امور سياسي و امنيتي معاونت امور سياسي دفتر رئيس جمهوردر بازدید از نمایشگاه مطبوعات گفت: مشایی همواره آماده مناظره با دیگران بوده است امّا دیگران از این موضوع طفره رفته اند.

در حاشیه بازدید مدير كل امور سياسي و امنيتي معاونت امور سياسي دفتر رئيس جمهور از هیجدهمین نمایشگاه مطبوعات گفت و گوی کوتاهی را با وی انجام داده است که در ادامه تقدیم می گردد:

شما امروز در غرفه یک روزنامه دولتی آنچنان از مشایی دفاع کردید که انگار دیگران وی را نمی شناسند و همه علما و بزرگان نظام در قبال وی اشتباه می کنند اگر مشایی انسان وارسته و صاحب اندیشه و تفکری است که شما از آن یاد می کنید پس چرا وی همواره از مناظرات فراری بوده است؟

مشایی هیچ وقت از مناظره فرار نکرده بلکه این دیگران هستند که برای مناظره با وی حاضر نمی شوند.

امّا مشایی در مناظره تلویزیونی حاضر نشد و آقای جوانفکر را بجای خود فرستاد؟

نه این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد

این از موضوعاتی است که همه شاهدند شما چطور مساله به این واضحی را تکذیب می کنید؟

نه ماجرا چیز دیگه ای بود این موضوع صحت ندارد

چرا وقتی آقای نبویان اعلام آمادگی کردند، مشایی حاضر به مناظره نشد؟

مشایی همیشه آماده مناظره است این دیگران هستند که طفره می روند

شما اینجا و در حضور این جمع قول می دهید که مشایی در مناظرات شخصا حاضر شود؟

بله مشایی همیشه آماده مناظره بوده و هست و من در اینجا این اطمینان را می دهم که ایشان در مناظرات شرکت خواهند کرد

به فرض که آقای مشایی هیچ اشتباهی نداشته ولی مردم و نخبگان نسبت به او حساسند و رهبر معظم انقلاب حکم حکومتی عزل وی را صادر کردند، آیا بهتر نبود تا آقای احمدی نژاد این حکم را جدی می گرفت و اینچنین موجبات سرخوردگی حامیانش را فراهم نمی کرد؟

آقای احمدی نژاد کاملا به حکم رهبری عمل کرد و ایشان را از معاون اولی کنار گذاشت ولی رهبر انقلاب نگفتند که در سمت دیگری از مشایی استفاده نشود

امّا مشایی بعد از یک هفته خودشان استعفاء داد و عزل نشدند و مطلب دیگر اینکه یعنی شما توقع داردید رهبر معظم انقلاب در مخالفت با هر سمتی که آقای احمدی نژاد به مشایی می دهند یک حکم حکومتی صادر کنند؟!

نه ما این توقع را نداریم چون مشایی در زمینه های دیگر کارآمدی دارد و قابل استفاده است
نظرات بینندگان