کد خبر: ۴۳۱۵۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۴ - ۱۰ آبان ۱۳۹۰

مردی که ۳ دخترش را کشته بود، خود را تسلیم کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

همشهری نوشت:

زندانی حبس ابدی که بعد از گرفتن مرخصی از زندان 3دختر بی گناهش را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود خود را تسلیم کرد.

مدتی قبل ماموران پلیس در جریان جنایت هولناکی در حوالی روستای تحتگاه در کرمانشاه قرار گرفتند. در جریان این جنایت مردی شیشه ای به نام مهرداد به بهانه تفریح 3دختر نوجوان و جوان خود را به منطقه ای کوهستانی در اطراف روستا برده و در آنجا به ضرب گلوله به قتل رسانده بود.

حساسیت این پرونده وقتی بیشتر شد که فیلم منتسب به این جنایت هولناک در اینترنت پخش و باعث تاثر خیلی ها شد. این فیلم که یکی از دختران قاتل با گوشی تلفن همراه خود آن را ضبط کرده بود نشان می داد که مرد جنایتکار در حال تمیز کردن سلاح کلاشینکفش است و دخترانش بی خبر از تصمیم وحشتناکی که پدر گرفته، سرگرم تماشای او و گردش در منطقه بودند اما در همین هنگام پدر جنایتکار شروع به تیراندازی کرده و هر 3دختر خود را به قتل می رساند.

با انتشار این فیلم، بررسیهای پلیسی در خصوص پرونده وارد مرحله ای تازه شد. تحقیقات نشان می داد که مرد جنایتکار سال ها قبل به اتهام قاچاق اسلحه دستگیر شده و به حبس ابد محکوم شده بود. از طرفی در همان سال همسرش از وی جدا شده بود که 3 دختر نوجوان و جوان خود را به خانه پدرش برده و به آنها بسپارد.

ماموران در ادامه بررسی ها متوجه شدند که متهم چند روز قبل از جنایت برای شرکت در مراسم عروسی دختر جوانش از زندان مرخصی گرفته و به خانه پدرش برگشته بود. او روز حادثه بر سر مراقبت از فرزندانش با پدر و مادرش دچار مشاجره شده و سپس هر سه دخترش را سوار بر یک وانت آبی رنگ کرده و به بهانه تفریح راهی مناطق کوهستانی اطراف روستا شده تا نقشه اش را عملی کند. او سپس با سلاحی که در اختیار داشت هرسه دختر بی گناهش را به قتل رسانده و متواری شد.

با این اطلاعات جست و جو برای دستگیری مرد جنایتکار ادامه یافت تا اینکه چند روز قبل، او نزد ماموران پلیس رفت و خودش را تسلیم کرد. با اعتراف این مرد به جنایت هولناک، هم اکنون برای وی قرار قانونی صادر شده و تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده ادامه دارد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۱
0
0
اگر فقر ازاین مملت برچیده شود خیلی از این دست مشکلات حل می شود
نظرات بینندگان