کد خبر: ۴۳۲۸۰
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۴ - ۱۱ آبان ۱۳۹۰

مهدوی‌کیا: اشتباه بدی کردم/نصرتی برای اولین بار است که یک حرکت غیراخلاقی انجام می‌دهد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهدی مهدوی‌کیا می‌خواست عامل پیروزی داماش در بازی با پرسپولیس باشد، اما یکی از عوامل باخت این تیم بود.

هافبک اسبق پرسپولیس و تیم ملی چند روز قبل شکستی تلخ را مقابل تیم اسبق خود تجربه کرد. پرسپولیس بحران‌زده در رشت توانست داماش را شکست دهد که این اتفاق برای مهدوی‌کیا گران تمام شد. قبل از بازی می‌گفتند مهدوی‌کیا می‌تواند تاثیر زیادی در پیروزی داماش مقابل پرسپولیس داشته باشد، اما داماش بازی را به پرسپولیس باخت و یکی از عوامل این شکست، خود مهدوی‌کیا بود. هافبک داماش در گفت‌وگو با خبرآنلاین از مسابقه با پرسپولیس صحبت می‌کند.
*در مورد بازی پرسپولیس – داماش صحبت کن.
بازی جانداری بود و پرگل از آب درآمد. پرسپولیسی‌ها سعی می‌کردند گل‌های خورده را جبران کنند و به همین دلیل مسابقه زیبا شد. با اینکه شرایط جوی خوب نبود ولی فوتبال خوبی را شاهد بودیم. در این مسابقه مستحق باخت نبودیم. ما در بد دقیقه‌ای گل خوردیم و فرصتی برای جبران نداشتیم.
*نظرت در مورد حاشیه‌های این مسابقه چیست؟ شیث رضایی و محمد نصرتی کاری کردند که نباید انجام می‌دادند.
به نظر من پرداختن به این ماجرا جالب نیست. این کارها برای فوتبال ما خوب نیست. باید سریع یک حکمی برایش داده شود. من از رسانه‌ها خواهش می‌کنم به این موضوع نپردازند. در مورد نصرتی هم باید بگویم با شناختی که من از او دارم، در عمر فوتبالی‌اش برای اولین بار است که یک حرکت غیر اخلاقی انجام می‌دهد. باید سوابق افراد را در نظر بگیریم و بعد حکم بدهیم.
*در این مسابقه اشتباه خودت باعث گل برتری پرسپولیس شد.
اشتباه بدی کردم. با اعتماد و اطمینان کامل رفتم سمت توپ که توپ را استپ کنم. ولی زمین به خاطر باران باتلاق شده بود و توپ توی گل فرونشست. حتی بازیکنی که کنار من بود را تعقیب کردم. ولی یک بازیکن دیگر پرسپولیس صاحب توپ شد و گل زد. من کار خودم را انجام دادم ولی یک نفر دیگر آمد صاحب توپ شد و گل زد.
*رسانه‌ها قبل از بازی تیتر می‌زدند که مهدوی‌کیا از پرسپولیس انتقام می‌گیرد ولی بعد از بازی تیترها عوض شد که مهدوی‌کیا به پرسپولیس 3 امتیاز هدیه داد؟
تیتر روزنامه‌ها را من نمی‌توانم تعیین کنم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که یکی از بهترین بازی‌های فصل جاری من بود. اگر فیلم بازی را ببینید، در این 90 دقیقه همین یک اشتباه را داشتم. ولی در 90 دقیقه عملکرد خوبی داشتم. این مسابقه آنالیز خواهد شد و می‌بینید که عملکرد من بد نبوده.
*مهدی مهدوی‌کیا در فصل جاری 5 پاس گل داده و به این موضوع پرداخته نشده. ولی او به خاطر یک اشتباه، سوژه رسانه‌ها می‌شود.
این اجتناب ناپذیر است. من در این مسابقه زیر ذره‌بین بودم. طبیعی است که اشتباه من به چشم می‌آید. من مشکلی با این قضیه ندارم.
نظرات بینندگان