کد خبر: ۴۳۲۸۲
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۴ - ۱۱ آبان ۱۳۹۰

دایی: حمایت نکردند تا مشکل را ریشه کن کنم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
علی دایی می گوید باید بی فرهنگی در فوتبال ریشه کن شود

به گزارش خبرآنلاین؛علی دایی همیشه حرف های خوبی برای گفتن دارد. این بار بهانه تماس مان با او ، دعوت از حسین کعبی است به تیم ملی. اتفاقی که دایی از وقوعش خوشحال است و می گوید:« حسین با من تماس گرفت که قرار است برود تمرین تیم ملی. حسین حقش است. او سال ها در تیم ملی حضور داشته و امسال هم بازی های خوبی را برای تیم ما انجام داده است.امیدوارم دعوت از حسین شروعی باشد برای حضور بیشتر بچه های راه آهن در تیم ملی. فکر می کنم اگر نتایج تیم بهتر شود سهمیه ما هم بیشتر می شود.مطمئنم آقای کروش بازی های لیگ را به دقت می بیند و هر بازیکنی که شایسته حضور در تیم ملی باشد به اردوها فرا می خواند. حسین هم با بیش از 80 بازی ملی ، تجربه خوبی که دارد بازیکنی موثر برای تیم ملی می تواند باشد. او تجربه حضور در میدان های بزرگ را دارد.»

دایی امید به بازی های بهتر از راه آهن دارد؛ راه آهن که سلطان مساوی هاست در لیگ برتر؛ « عزیزم ،من منصفانه و بدون اغراق می گویم از این بازی هایی که مساوی کردیم باید 4 مسابقه را به راحتی می بردیم. اینکه می گویم فقط بازی هایی است که حق مان برای پیروزی ، بالای 95 درصد بوده. فقط می توانم بگویم بدشانسی آوردیم. مثلا همین بازی آخرمان با مس .آنها فقط یک موقعیت گل داشتند درحالی که ما به تیر زدیم وهم تک به تک از دست دادیم. سوار بر بازی بودیم و جریان توپ در زمین در اختیارمان بود. این قدر سر بودیم که حتی بلاژویچ هم کگفت تیم دایی بهتر از ما بود. در بازی با سپاهان 3 تا گل باید می زدیم. بازی با نفت و شهرداری هم ما بهتر از حریفان بودیم اما همه این بازی ها روی کمی تجربه بچه های راه آهن ، مساوی شد. این امتیازات اگر در اختیارمان بود الان شرایط مان متفاوت بود.»

و سئوال آخر از دایی درباره اتفاقات پرسپولیس است که او می گوید:« بالاخره خیلی به این قصه پرداخته شده. شخصا معتقدم یک جایی باید این مسائل ریشه کن بشود. این قبیل مسائل از قدیم بوده و هست چون برخوردها قاطع نبوده. من فکر می کنم رسانه ها باید کمک کنند که درست تصمیم بگیرند. من خودم این تصمیم را گرفتم و با بی اخلاقی برخورد کردم اما هر کس به دلیلی به حق و حقیقت نپرداخت و تنها ماندم. البته فوتبال مان این قدر هم سیاه نیست که این روزها نمایش داده می شود. نباید طوری برخورد کنیم که مسائل فرهنگی دیده نشود و فقط سیاه نمایی کنیم. ما کلی بچه مذهبی داریم که نماز می خوانند ، دعا می کنند ، البته این اتفاقات هم هست. اتفاق بدی که نمونه اش را دیدیم. باید رسانه ها هم کمک کنند این قصه حل شود.»
نظرات بینندگان