کد خبر: ۴۳۳۸۹
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۲۰ - ۱۲ آبان ۱۳۹۰

2 جاری برای تنبیه شوهران لاابالی مهریه شان را طلب کردند

2 جاری جوان وقتی بعد از 3 سال بلاتکلیفی و نرفتن به خانه بخت پی بردند شوهرانشان به آنها خیانت می‌کنند، با حضور در دادگاه خانواده شهرستان شهریار، مهریه 313سکه‌ای خود را خواستند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه جام‌جم نوشت:

2 جاری جوان وقتی بعد از 3 سال بلاتکلیفی و نرفتن به خانه بخت پی بردند شوهرانشان به آنها خیانت می‌کنند، با حضور در دادگاه خانواده شهرستان شهریار، مهریه 313سکه‌ای خود را خواستند. 

2 زن جوان با حضور در شعبه هفتم دادگاه خانواده شهریار روز گذشته از شوهرانشان شکایت کردند. یکی از شاکیان به قاضی دادگاه گفت: آذر سال 87 مرد جوانی به خواستگاری‌ام آمد و یک ماه بعد عقد کردیم. قرار بود بعد از چند ماه زندگی مشترکمان را شروع کنیم، اما تاکنون با گذشت 3 سال همچنان بلاتکلیف هستیم. رفتار شوهرم چند ماه بعد از مراسم عقدمان تغییر کرد، به طوری که حاضر به دیدن اعضای خانواده‌ام نبود. هربار اعتراض می‌کردم، کتکم می‌زد و هر روز سوءظن و بدرفتاری‌هایش بیشتر می‌شد.

شاکی با اشاره به ارتباط غیراخلاقی شوهرش گفت: چند روزی شوهرم را تعقیب کردم تا این‌که او را با یک زن غریبه دیدم و یک‌باره کاخ آرزوهایم فرو ریخت. شوهرم به من خیانت کرده و حاضر به ادامه این زندگی نیستم. شوهرم وقتی پی برد رازش فاش شده و قصد شکایت از او را دارم، تلفنی مرا تهدید به قتل کرد. او مرد بی‌مسوولیتی است و من مهریه‌ام را می‌خواهم. 

در پی اظهارات این شاکی، جاری‌اش نیز گفت: من در مراسم نامزدی جاری‌ام با برادر شوهر او آشنا شدم و پس از یک ماه عقد کردیم. شوهرم و برادرش به من و جاری‌ام خیانت کرده و با زن‌های غریبه ارتباط غیراخلاقی دارند. او 3 سال است مرا بلاتکلیف گذاشته و هنوز به خانه بخت نرفته‌ام. این زندگی که با دروغ و بدبختی شروع شده است، پایان خوشی ندارد. به همین دلیل من هم مهریه‌ام را می‌خواهم.

در پی اظهارات این دو جاری، قاضی دادگاه دستور احضار 2 برادر ـ که شوهران آنها بودند ـ را صادر کرد تا تحقیقات تکمیلی از آنها صورت گیرد.
نظرات بینندگان