کد خبر: ۴۳۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۱۰ - ۱۴ آبان ۱۳۹۰

جزئیات فوت یک دانشجو در کوی دانشگاه تهران

همکاران اداره کل امور خوابگاه ها ضمن اطلاع رسانی به خانواده این عزیز از دست رفته اداره آگاهی را در جریان امر قرار می دهند و ماموران اداره آگاهی ضمن مراجعه به محل، تحقیقات خود را انجام داده اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :دانشگاه تهران در اطلاعیه ای با اعلام جزئیات فوت دانشجوی دانشگاه تهران از بررسی علت این اتفاق توسط ماموران اداره آگاهی و پزشکی قانونی خبر داد.

به گزارش مهر، دانشگاه تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با کمال تاسف و تاثر شب گذشته میلاد رشیدزاده دانشجوی جدیدالورود دوره کارشناسی رشته علوم اجتماعی ساکن ساختمان 3 اتاق 13 به رحمت ایزدی پیوست.

بنا به گزارش رسیده روز پنجشنبه 12 آبان ماه ساعت نوزده وهیجده دقیقه یکی از دانشجویان ساکن ساختمان 3 به انتظامات کوی دانشگاه مراجعه و اعلام می کند که دانشجوی ساکن اتاق 13 از هوش رفته است؛ بلافاصله همکاران انتظامات کوی دانشگاه ضمن درخواست آمبولانس از مرکز بهداشت دانشگاه به محل مراجعه و این دانشجو را به بیمارستان شریعتی منتقل می کنند.

پزشکان بیمارستان شریعتی ضمن اعلام فوت این دانشجو علت مرگ وی را با احتمال ایست قلبی دانسته و اعلام نظر قطعی را منوط به نظر پزشکی قانونی دانسته اند.

همکاران اداره کل امور خوابگاه ها ضمن اطلاع رسانی به خانواده این عزیز از دست رفته اداره آگاهی را در جریان امر قرار می دهند و ماموران اداره آگاهی ضمن مراجعه به محل، تحقیقات خود را انجام داده اند.

لازم به ذکر است جنازه این عزیز از دست رفته صبح روز سیزدهم آبان با حضور خانواده آن مرحوم، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تهران، مدیر کل اداره امور خوابگاهها، مدیر کل حراست، معاون دانشجویی و فرهنگی اداره کل امور خوابگاه ها و چند تن دیگر از همکاران اداره کل امور خوابگاه ها و بستگان آن مرحوم به پزشکی قانون منتقل و پس از انجام آزمایشات لازم جهت دفن در زادگاه خود به شهرستان ایلام منتقل شد.

بدیهی است علت اصلی مرگ این دانشجو پس از نتایج آزمایشات پزشکی قانونی مشخص خواهد شد. دانشگاه تهران ضمن تسلیت درگذشت این دانشجوی عزیز خوابگاهی به خانواده و تمام دوستان آن مرحوم، از خداوند بزرگ علو درجات برای آن عزیز از دست رفته و برای بازماندگان صبر مسئلت دارد.

به گزارش مهر، میلاد رشید زاده دانشجوی ترم اول رشته مطالعات و برنامه ریزی علوم اجتماعی بود که بامداد پنجشنبه 12 آبان ماه بر اثر ایست قلبی در خوابگاه دانشگاه تهران دارفانی را وداع گفت.
نظرات بینندگان