کد خبر: ۴۳۴۸۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۰ - ۱۴ آبان ۱۳۹۰

قطع میکروفون امام جمعه رودسر از سوی فرماندار!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنان شهرستان امام جمعه رودسر برعلیه جریان انحرافی درجلسه شورای اداری باعث قطع میکروفون وی از سوی فرماندار آن شهر شد.

به گزارش انتخاب به نقل از شمال نیوز، س از اتمام جلسه شورای اداری ، فرماندار رودسر از امام جمعه شهربرای ختم جلسه تقاضای دعا می نماید که امام جمعه نیز اعلام می نماید اکنون که فرماندار ولایت مدار ما از تالش به شهرستان رودسربرگشته بسیار پسندیده بود که بعضی از افراد کابینه دولت نیز همانند ایشان ولایت مدار باشند.

پس از ایراد این سخن ازسوی امام جمعه ،فرماندار رودسر با اعلام این مطلب که اینجا جای این حرفها نیست وشما هرحرفی که دارید می توانید در نماز جمعه بیان کنید اینجا من مسئول هستم اقدام به برداشتن میکروفون ازجلوی امام جمعه وموجب قطع سخنان وی می نماید.

حال با توجه به این اقدام نسنجیده فرماندار باید ازایشان پرسید اگر امام جمعه محترم رودسر در خصوص جریان انحرافی و براساس فریضه امر به معروف چنددقیقه ای درباره خطرات این گروه سخن گفته باید سخنان وی قطع شود؟آیا به زعم آقای فرماندار ادای فریضه امربه معروف محدود به فضای خاص و تریبون نماز جمعه می باشد؟

به چه دلیلی شخص فرماندار باید مانع روشن گری برعلیه جریان انحرافی باشد؟آیا شخص ایشان اعتقاد به مخاطرات گروه انحرافی ندارند؟آیا سزاوار مقام عالی دولت در شهرستان می باشد که با حرکت این چنین زننده در نزد اصحاب جراید ومدیران شهرستانی با امام جمعه که نماینده مقام معظم رهبری در شهرستان می باشد برخورد به دور ازشان داشته باشد؟

امید است استاندارمحترم گیلان هرچه سریعتر نسبت به این موضوع بررسی لازم را معمول و با مسببین این گونه حرکات برخورد لازم را اتخاذ نماید.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۴
غیر قابل انتشار: ۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
6
33
خط قرمز آقایان: مشائی و جریان انحرفیست.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۴
3
75
اوه! اوه! چه فاجعه بزرگي!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۶
2
11
فكركنم كه بااين گناه بزرگ يه زلزله چندريشتري درراه باشه
نظرات بینندگان