arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۳۵۵۸۴
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۲۰ - ۲۴ مهر ۱۳۹۷

اسرائیل از جنگ تمام عیار با حماس خبر داد/ لیبرمن: هیچ شانسی برای صلح وجود ندارد

در حالی که تلاش ها برای ادامه آتش بس میان اسرائیل و نیروهای حماس ادامه دارد، وزیر دفاع این رژیم از وقوع جنگی تمام عیار با حماس خبر داد. آویگدور لیبرمن' در مصاحبه اختصاصی با بخش تصویری نشریه جروزالم پست گفت: خیلی از افراد معتقدند که می توان با حماس به صلح رسید اما من خلاف همه آنها فکر می کند و معتقدم که هیچ شانسی برای صلح وجود ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اسرائیل از جنگ تمام عیار با حماس خبر داد/ لیبرمن: هیچ شانسی برای صلح وجود ندارددر حالی که تلاش ها برای ادامه آتش بس میان اسرائیل و نیروهای حماس ادامه دارد، وزیر دفاع این رژیم از وقوع جنگی تمام عیار با حماس خبر داد.

به گزارش ایرنا؛ آویگدور لیبرمن' در مصاحبه اختصاصی با بخش تصویری نشریه جروزالم پست گفت: خیلی از افراد معتقدند که می توان با حماس به صلح رسید اما من خلاف همه آنها فکر می کند و معتقدم که هیچ شانسی برای صلح وجود ندارد.

لیبرمن گفت: ما نمی توانیم با مفاد مدنظر حماس برای آتش بس موافقت کنیم زیرا یکی از مطالبات مدنظر آنها برداشته شدن همه محدودیتهای اعمال شده اسرائیل در مرزهای غزه است. ما آمادگی آن را داریم که با حماس وارد جنگی تمام عیار شویم و وقوع این جنگ هرگز دور از ذهن نیست.

وزیر دفاع اسرائیل گفت: برداشته شدن محدودیت های حماس به معنای تردد آزاد زمینی و دریایی است که در آن صورت تسلیح حماس توسط دشمنان ما بسیار ساده می شود. حماس می خواهد محاصره غزه پایان یابد بدون آنکه حاضر باشد از هدف خودش برای نابودی اسرائیل دست بکشد

نظرات بینندگان