arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۳۵۸۹۷
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۱۱ - ۲۶ مهر ۱۳۹۷

نمایش «همه می‌دانند» اصغر فرهادی در فستیوال «لومیر»

امسال فستیوال فیلم لومیر، مراسم بزرگداشتی را برای خاویر باردم ـ بازیگر اسپانیایی ـ برگزار کرد که این مراسم با اکران چند فیلم‌ به انتخاب خود وی از مجموعه فیلم‌هایی که تا کنون بازی کرده است، همراه بود. براین اساس علاوه بر «همه می‌دانند»، فیلم‌های «زیبا»، «جایی برای پیرمردها نیست» و «زیر آفتاب دوشنبه» هم از باردم نمایش داده شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فستیوال فیلم لومیر که در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود، فیلم «همه می‌دانند» را با حضور اصغر فرهادی و خاویر باردم نمایش داد.

به گزارش روابط عمومی فیلم، امسال فستیوال فیلم لومیر، مراسم بزرگداشتی را برای خاویر باردم ـ بازیگر اسپانیایی ـ برگزار کرد که این مراسم با اکران چند فیلم‌ به انتخاب خود وی از مجموعه فیلم‌هایی که تا کنون بازی کرده است، همراه بود.

براین اساس علاوه بر «همه می‌دانند»، فیلم‌های «زیبا»، «جایی برای پیرمردها نیست» و «زیر آفتاب دوشنبه» هم از باردم نمایش داده شدند.

فستیوال فیلم لومیر هر سال در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود. این فستیوال عموما فیلم‌های کلاسیک سینما از کشورهای مختلف را اکران می‌کند و در کنار آن، برگزاری بزرگداشت و کلاس‌های مختلف را در برنامه خود دارد.

امسال علاوه بر اصغر فرهادی و خاویر باردم سینماگرانی همچون گی‌یرمو دل تورو، آلفونسو کوارون، مونیکا بلوچی، لیو اولمان (بازیگر فیلم‌های برگمان)، ژان پل موندو، برتران تاورنیه و کلود للوش از حاضرین و مهمانان در این فستیوال بودند.

فستیوال فیلم لومیر از سیزدهم اکتبر (۲۱ مهر) آغاز شده و بیست‌ویکم اکتبر (۲۹ مهر) به کار خود خاتمه خواهد داد.

فیلم «همه می‌دانند» دو هفته پیش نیز به عنوان فیلم افتتاحیه فستیوال فیلم آنتالیا با حضور کارگردان به نمایش در آمد.

نظرات بینندگان