arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۳۸۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۷ - ۰۹ آبان ۱۳۹۷

داستان گویی به سبک گوگل

قرار است گوگل هوم یک سوپرایز عالی برای کودکانی داشته باشد که شبها با شنیدن داستان می خوابند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
داستان شب گوگل هوم

 

قرار است گوگل هوم یک سوپرایز عالی برای کودکانی داشته باشد که شبها با شنیدن داستان می خوابند.

دستیار هوشمند گوگل موسوم به گوگل هوم (Google Home) از این پس می‌تواند داستان‌هایی را که والدین موقع خواب برای فرزندان خود می‌گویند، با آهنگ متناسب و افکت‌های صوتی همراه کند.

گوگل اعلام کرده است با همکاری کمپانی "دیزنی"(Disney) از این پس می‌تواند داستان شب کودکان را هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک کند.

دستیار هوشمند گوگل با استفاده از این ویژگی که از امروز قابل دسترس است، می‌تواند صداهای محیطی و موسیقی متناسب با داستانی که والدین در حال روایت آن برای فرزند خود هستند، پخش کند.

تنها کاری که والدین لازم است انجام دهند، این است که عبارت "سلام گوگل، بیا به همراه دیزنی بخوانیم" را بگویند و شروع به خواندن یک داستان مناسب کنند.

این ویژگی، تجربه شنیدن داستان را برای کودکان، هیجان‌انگیز می‌کند، چرا که "گوگل هوم" زمانی که والدین، خواندن را متوقف می‌کنند یا قسمتی از داستان را نادیده می‌گیرند، تشخیص می‌دهد و موسیقی و صداهای محیطی را با جایی که داستان قرار دارد، تنظیم می‌کند.

سری اول داستان‌های موجود در این ویژگی جدید شامل موارد داستان‌های مدرن دیزنی مانند موآنا (Moana)، کوکو (Coco) و داستان اسباب‌بازی 3 (Toy Story 3) و همچنین داستان‌های کلاسیکی مانند سه خوک (Three Pigs)، پیتر پن (Peter Pan) و سیندرلا (Cinderella) است.

منبع: ایسنا

برچسب ها: فناوری
نظرات بینندگان