کد خبر: ۴۴۱۴۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۲ - ۲۱ آبان ۱۳۹۰

موافقت مشروط مجلس با ورود شرکت هواپیمایی قطر به ناوگان هوایی ایران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه "مجلس با تأمین نیاز حمل و نقل هوایی کشور توسط هواپیمایی قطر موافق است"، این موافقت را مشروط به ورشکست نشدن شرکت‌های داخلی دانست.

محمدرضا حسین‌نژاد نماینده مردم شیروان و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به موضوع ورود شرکت‌ هواپیمایی قطر به ناوگان حمل و نقل هوایی کشورمان گفت: اگر هواپیمایی قطر بتواند نیازهای حمل و نقلی کشور را تأمین کند، این امر مشکل‌ساز نخواهد بود.

وی افزود: ما می‌توانیم با کمک هواپیمایی قطر مسافران روی زمین‌مانده بخش حمل و نقل هوایی کشور را به مقصد رسانده و مشکلات این حوزه را حل کنیم.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: البته اگر ورود هواپیمایی قطر به عرصه حمل و نقل هوایی کشور منجر به ورشکستگی شرکت‌های داخلی شود، مجلس با این اقدام مخالف است.

حسین‌نژاد درباره میزان افزایش پروازهای هواپیمایی قطر در کشور تأکید کرد: افزایش میزان پروازهای هواپیمایی قطر در کشور، به 70 پرواز، نیازمند بررسی کارشناسی است تا به شرکت‌های داخلی لطمه وارد نشود.

وی در پایان این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: مجلس با تأمین نیازهای بخش حمل و نقل هوایی کشور توسط هواپیمایی کشور موافق است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۱
1
1
عجب شرط کارشناسی شده ای!
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۱
1
1
‫کشوری که سابقه موجودیتش به چهل سال و جمعیتش به دو ملیون نفر نمیرسد، ننگ نیست امتیاز هواپیمایی کشوری با شست برابر تاریخ و جمعیت را بگیرد؟ باج میدهید به بزرگترها بدهید...
نظرات بینندگان