arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۱۶۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ : ۱۵ - ۲۷ آبان ۱۳۹۷

مولاوردی؛ یکی از گزینه های تصدی استانداری خراسان رضوی

شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی به عنوان یکی از گزینه های تصدی استانداری خراسان رضوی به وزارت کشور معرفی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

عضو کمیته رایزنی شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان خراسان رضوی گزینه‌های این شورا را برای استانداری خراسان رضوی اعلام کرد.

حسین امینی در خصوص گزینه‌های موردنظر اصلاح‌طلبان استان برای استانداری خراسان رضوی، گفت: بعد از قانون بازنشستگی که طبیعتا تعداد زیادی از استانداران کشور نیز بازنشسته می‌شدند، ما در استان خراسان رضوی جهت کمک به وزارت کشور و دولت کمیته‌ای را تشکیل دادیم.

وی افزود: این کمیته متشکل از هیئت‌رئیسه شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب، مسئول کمیته سیاسی احزاب اصلاح‌طلب، یک نفر از حزب اعتدال و توسعه، یک نفر از شورای شهر، یک یا چند نفر از نمایندگان مجلس استان خراسان رضوی همسو با دولت، دو نفر از شخصیت‌های حقیقی و مسئول ستاد سابق دکتر روحانی بود.

امینی بیان کرد: بنا شد تا این افراد رایزنی کنند و با توجه به شاخص‌هایی که یک استاندار به خصوص در استانی همچون استان خراسان رضوی باید داشته باشد، ضرورت انتخاب افرادی که قدرت کامل و لازم را داشته باشند، موقعیت و نیازهای استان خراسان را به خوبی بشناسند و قادر باشند سیاست‌ها و برنامه‌های دولت را به خوبی اجرا کنند، چندین جلسه تشکیل شد، افرادی مشخص و بررسی شدند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: برخ از این افراد، گرچه استاندار نیستند اما بازنشسته هستند و برخی که در حال حاضر استانداران موفقی هم هستند، تمایل نداشتند که جابه‌جا شوند و برخی هم نپذیرفتند. در مجموع ما به هشت نفر رسیدیم که قرار شد این هشت نفر را به وزارت کشور و دولت معرفی شوند. تلاش ما این بوده که جهت کمک به وزارت کشور و دولت این افراد را به آن‌ها معرفی کنیم. امیدواریم که توجه شود و بتوانیم جلساتی هم با آن‌ها داشته باشیم.

وی در خصوص این گزینه‌ها، عنوان کرد: انصاری، نماینده اسبق مشهد در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای شهر تهران در دور گذشته، شوشتری، نماینده فعلی قوچان و فرماندار اسبق، کاظمی، معاون فعلی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان، محقر، معاون اسبق وزارت کشور و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، مظفری، معاون اسبق استانداری خراسان و نماینده سابق مجلس، مقدس‌زاده، شهردار اسبق منطقه شش تهران و مدیر کل سیاسی اسبق استانداری خراسان و معاون فعلی استانداری اصفهان و خانم مولاوردی، معاون سابق امور زنان و خانواده رئیس جمهور و دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی و قربان میرزایی مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی هشت گزینه موردنظر اصلاح‌طلبان هستند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان