کد خبر: ۴۴۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۱۲ - ۲۲ آبان ۱۳۹۰

کرمی راد: اسناد معتبری درباره مالکیت ایران بر باغ ۲۰ هکتاری قلهک وجود دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این کمیسیون با جدیت موضوع باغ قلهک را پیگیری می کند، گفت: اسناد معتبری درباره مالکیت ایران بر باغ ۲۰ هکتاری قلهک وجود دارد.

محمد کرمی راد در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جزئیات جلسه صبح امروز (یکشنبه ۲۲ آبان) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: اعضا؛ اوضاع منطقه، جنبش وال استریت در داخل آمریکا و تصمیم اتحادیه عرب درباره تعلیق کردن عضویت سوریه در این اتحادیه را بررسی اجمالی کردند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با یادآوری سخنرانی مقام معظم رهبری در دانشگاه افسری امام علی (ع)، افزود: قرار شد کمیسیون امنیت ملی متن بیاینه‌ای را در حمایت همه جانبه‌ای از فرمایشات معظم له آماده کند تا به امضای نمایندگان مجلس برسد.
وی ادامه داد: در بخش دیگر جلسه، هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس میزبان باقرزاده رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس بود تا درباره باغ قلهک و مسائل مربوط به آن گزارش دهد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ‌ رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس اسناد معتبری درباره مالکیت ایران بر باغ ۲۰ هکتاری قلهک ارائه کرد و مقرر شد که از طریق مراجع حقوقی و شهری همچون شهرداری و شورای شهر این مسئله پیگیری شود.
وی افزود: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با حضور مسئولان ذی ربط در آینده‌ای نزدیک، جلسه ای را در خصوص پیگیری جدی ترموضوع باغ قلهک برگزار می کند.
نظرات بینندگان