کد خبر: ۴۴۴۳۱
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۲۰ - ۲۳ آبان ۱۳۹۰

فیلم جدید بازیگر اسکاری فیلم "سخنرانی پادشاه"

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
كالين فرث هم به جمع «پير پسر»ها پيوست. فرث در اين فيلم ايفاگر نقش «ويلين ادرين» خواهد بود.

به گزارش انتخاب، «اسپايك لي» كارگردان مطرح آمريكايي که به خاطر فيلم‌هاي معترضانه‌اش درباره وضعيت سياهپوستان درآمريکا شهرت دارد، بازسازي «پير پسر» را بر عهده گرفت. اين فيلم در سال 2003 ميلادي توسط يك كارگردان كره‌اي ساخته شد.

بنا بر اعلام هاليوود ريپورتر، قرار بود شركت فيلمسازي دريم ورکز با به دست آوردن حقوق بين‌المللي بازسازي اين فيلم با همكاري كمپاني پارامونت نسخه جديد آن را تهيه كند.

اين فيلم داستان زندگي مردي را روايت مي‌كند كه 15 سال بدون هيچ توضيحي دريك سوئيت حبس مي‌شود. او آزاد ‌شده و با به ‌دست آوردن پول و امكانات لازم در پي كشف اين است كه بفهمد چه كسي زندگي‌اش را نابود كرده تا بتواند از او انتقام بگيرد.

پسر پير در گيشه موفق بود و نسخه اصلي پسر پير محصول سال 2003 به تهيه‌كنندگي «پارك چان ووك» در معرض تماشاي مخاطبان قرار گرفته است.

اسپايک لي کارگردان و مستندساز معروف آمريکايي چندي پيش هم در مستند تلويزيوني جديد خود به نام «اگر خدا بخواهد و نهر طغيان نکند» صحنه‌هايي از انتشار نفت در خليج مکزيک را به تصوير کشيده است.

«اسپايك لي» كه در سال هاي اخيركارگرداني فيلم «معجزه در سنت آنا» با موضوع حضور سربازان سياهپوست در جنگ دوم جهاني را به پايان رسانده است، به زودي ساخت فيلم جديدش با عنوان «اينك جهنم آغاز مي‌شود» را در ژانر جنگي آغاز مي‌كند.

فرث كه سال پيش با فيلم «سخنراني پادشاه» برنده‌ي جايزه اسكار بهترين بازيگر مرد شد، چند سال نيز براي فيلم «مرد تنها» نامزد جايزه‌ي اسكار بهترين بازيگر مرد بود و با اين فيلم جايزه‌ي «بافتا» بهترين بازيگري را دريافت كرد.

همسر كالين فرث مي‌گويد كه كسب جايزه اسكار هيچ تغييري در «كالين فرث» ايجاد نكرده است.

كالين فرث در سال 2001 بهترين بازيگر مرد جوايز آكادمي فيلم اروپا شد و در جشنواره‌ي ونيز سال 2009 براي فيلم «مرد تنها» بهترين بازيگر مرد انتخاب شد.

جاش برولين بازيگرآثاري چون «پيرمردها سرزميني ندارند»، از ديگر بازيگران « پير پسر» است.

جاش برولين متولد 12 فوريه 1968 در لس‌آنجلس است، از فيلم‌هاي معروف او مي‌توان به فيلم دبليو وبازي در نقش جرج دابليو. بوش، گانگستر آمريکايي، ميلک، وال استريت: پول هرگز نمي‌خوابد اشاره كرد.
نظرات بینندگان