کد خبر: ۴۴۵۷۱
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۲ - ۲۵ آبان ۱۳۹۰

اعلام اسامی شهدا و مجروحان ایرانی انفجار امروز بغداد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


حال عمومی مجروحان ایرانی حادثه‌ی انفجار امروز در بغداد روبه بهبودی است و زائران این کاروان تا فردا همراه مجروحان و شهدای این حادثه به کشور منتقل می‌شوند.

 جواد خانی ـ نماینده‌ی سازمان حج و زیارت در عراق ـ با اعلام این مطلب به ایسنا، یادآوری کرد: زائران این کاروان از استان فارس که صبح امروز (چهارشنبه، 25 آبان‌ماه) در مسیر حرکت به سمت سامرا در منطقه‌ی «مشاهده» بر اثر انفجار بمبی در کنار جاده دچار حادثه شدند، فردا همراه دو شهید و پنج مجروح به کشور بازگردانده می‌شوند.

او درباره‌ی تصمیم سازمان حج و زیارت برای اعزام زائران به عراق با توجه به انفجارهای متعددی که در یک‌ماه گذشته در مسیر حرکت زائران ایرانی رخ داده است، گفت: امروز بعدازظهر جلسه‌ای را با مسؤولان امنیتی عراق و همچنین سفیر ایران در این کشور خواهیم داشت و به بررسی موضوع می‌پردازیم و تصمیم گرفته‌شده را متعاقبا به‌صورت رسمی اعلام می‌کنیم.

خانی در ادامه، اسامی شهدا و مجروحان ایرانی این انفجار را به این شرح اعلام کرد: حبیب محمدی و محمد پیش‌قدم (کودکی با سن کمتر از دو سال) از شهدای این حادثه و رضوان زارع، فرجام زارع، محترم خدادادی، بتول پیش‌قدم و سمیه افراسیابی مجروحان این انفجار هستند.
نظرات بینندگان