arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۵۹۰۸
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۳ - ۲۰ آذر ۱۳۹۷

فرمانده سپاه: دشمنان آرزوی براندازی نظام را به گور خواهند برد/ قدرت آمریکا رو به افول است

سردار جعفری فرمانده سپاه با اشاره به تلاش دشمن جهت ناامن کردن کشور و تغییر رفتار در ایران گفت: دشمنان جرأت مطرح کردن موضوع ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی را ندارند و این آرزو را به گور خواهند برد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دشمن در جهت ناامن کردن کشور و تغییر رفتار در جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان جرأت مطرح کردن موضوع ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی را ندارند و این آرزو را به گور خواهند برد.

سردار محمدعلی جعفری صبح امروز در کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: امروز به یاد و استفاده از فیض و برکت شهدا احتیاج داریم چراکه به برکت خون شهدا ایمان و بصیرت ما عمق بیشتری می‌گیرد.

وی با اشاره به پیام‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص شهید و شهادت، گفت: برخی از مسؤولان گوششان سنگین بوده و این پیام‌ها را درست نمی‌شنوند، چراکه اگر این پیام‌ها را بشنویم دیگر گرایش به شرق، غرب، دشمن، کفر، اعتماد به آمریکا و اروپا رخت برخواهد بست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ضعف‌هایی که در ما (مسؤولان) مشاهده می‌شود به خاطر این است که این پیام‌ها را نمی‌شنویم زیرا اگر این پیام‌های شهدا را بشنویم روحیه‌ها قوی و حرکت، حرکت جدی خواهد شد.

جعفری با اشاره به نقش‌آفرینی خراسان‌جنوبی در طول هشت سال دفاع مقدس، گفت: بیش از دو هزار شهید، بیش از چهار هزار جانباز و 400 آزاده از افتخارات و نشانه‌های بارز ولایتمداری و معنویت مردم شهیدپرور استان است.

مقام اول خراسان‌جنوبی در دفاع از ارزش‌ها

وی بیان داشت: در آخرین نظرسنجی که در مهرماه امسال انجام گرفت خراسان‌جنوبی در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی، ولایت، مقاومت و ایستادگی، پشتیبانی از نظام و اهداف والای انقلاب اسلامی مقام اول را به خود اختصاص داده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه خراسان‌جنوبی اولین استان کشور در زمینه ولایتمداری و دفاع از ارزش‌های اسلامی است، خطاب به مردم استان، گفت: به این مقام افتخار و همیشه آن را حفظ کنید.

جعفری با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیدار با دست‌اندرکاران برگزاری کنگره شهدای خراسان‌جنوبی مسائل تکان‌دهنده‌ای نسبت به شهدا فرموده‌اند، بیان داشت: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری جلسات بزرگداشت شهیدان ادامه حرکت جهادی و شهادت است همانطور که حضرت زینب(س) ادامه‌دهنده راه سید و سالار شهدا بودند و اگر این اقدام نبود آن حرکت زینبی و عاشورایی ابتر می‌ماند.

وی با بیان اینکه آنچه امروز در جامعه اسلامی موج می‌زند حیات معنوی (روحیه، حرکت به سمت آرمان‌ها، عدم توقف و امید به آینده) است، تبیین کرد: خسته نشدن از مشکلات به معنای حیات معنوی جامعه است که خوشبختانه آنچه در جامعه اسلامی موج می‌زند همین حیات معنوی است.

دشمنان قادر به تسلیم جمهوری اسلامی نیستند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه حیات معنوی به برکت خون شهدا استمرار یافته و دشمنان را به ذلت کشانده، تبیین کرد: دشمنان هر چه تلاش می‌کنند مردم را خسته کنند و جمهوری اسلامی را وادار به تسلیم و عقب‌نشینی کنند، نمی‌توانند چراکه خون و یاد شهدا ضمانت‌کننده این راه الهی است.

جعفری اعلام کرد: ملت ایران در جهان پرچمدار چنین حرکت الهی است و بسیاری از کشورهای دیگر در زمینه مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و استکبار جهانی در حال الگوگیری از ایران هستند.

وی بزرگ‌ترین دستاورد نظام اسلامی را بقای جمهوری اسلامی و استمرار انقلاب اسلامی دانست و گفت: خون شهیدان بقای نظام و توسعه راه مقاومت در منطقه و جهان است.

آمریکا از ابتدای انقلاب همیشه شکست خورده است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان به پیشرفت و دستاوردهای ایران اسلامی اقرار دارند و از مبارزه و تهدید علیه ایران اسلامی ناامید می‌شوند، اظهار داشت: از ابتدای تشکیل انقلاب اسلامی تاکنون همواره با شکست آمریکا و دشمنان انقلاب مواجه بودیم.

جعفری با اعلام اینکه جنگ هشت ساله و مقاومت مردم ایران سبب صدور انقلاب اسلامی و فرهنگ استقامت و پایداری به جهانیان شد، اضافه کرد: مقاومت مردم غزه، فلسطین، عراق و یمن در برابر جنایات و جنگ‌طلبی‌های استکبار نشأت گرفته از فرهنگ ایستادگی و مقاومت مردم ایران و برکت خون شهدا است.

دشمنان آرزوی براندازی را به گور خواهند برد

وی با اشاره به تلاش دشمن در جهت ناامن کردن کشور و تغییر رفتار در جمهوری اسلامی، گفت: دشمنان جرأت مطرح کردن موضوع ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی را ندارند و این آرزو را به گور خواهند برد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن با فشارهای اقتصادی و برنامه‌ریزی‌ها برای ناامنی کشور سعی دارد نظام را ناکارآمد نشان دهد، تبیین کرد: دشمنان با ملت مؤمن، ولایتمدار و بصیری مواجه‌اند که معرفت، بصیرت و ایمانشان با خون شهدا آبیاری و تضمین شده است.

جعفری با اعلام اینکه ملت ایران راه الهی و عمل به دستورات الهی را در پیش گرفته، مطرح کرد: ملت ایران راه ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و دفاع از حق که همان راه دفاع از اسلام و راه الهی است را در پیش گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه خدا اراده کرده که نور خود یعنی جوهره دین اسلام(انقلاب اسلامی) که شعار آن بر دستان ملت بزرگ ایران است به دنیا منتقل شود، اضافه کرد: انقلاب اسلامی شعار، راه و مسیر زندگی اسلامی را به دنیا نشان می‌دهد.

مدیون نصرت الهی هستیم

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه یاری دین خدا توسط ملت بزرگ ایران رمز پیروزی و موفقیت ملت ایران و رمز شکست‌های پی‌در پی دشمنان دانست و بیان داشت: در برابر برنامه‌ریزی گسترده و توطئه‌های مکرر دشمنان بخش قابل توجهی از این پیروی‌ها را مدیون نصرت الهی هستیم.

جعفری با تأکید بر اینکه ملت ایران هیچ ترسی ندارند و هیچ چیز آن‌ها را اندوهگین نمی‌کند، تبیین کرد: از خدا می‌خواهیم توفیق استقامت و بصیرت هرچه بیشتر به مردم ما عنایت کند تا این پرچم باشکوهی که به نام اسلام بلند شده را به دست صاحب اصلی انقلاب اسلامی برسانیم.