کد خبر: ۴۴۶۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۸ - ۲۵ آبان ۱۳۹۰

یاشاسین آقا کریم!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


کریم باقری به پرسپولیس پیوست. سوال ها آغاز می شود. با چه پستی؟ مربی می شود؟ دستیار استیلی می شود؟ مشاور فنی است؟ چه پستی قرار است بگیرد؟ 

پاسخ تمام این سوالات را کریم باقری با آرامش می دهد: « من دنبال هيچ پستي در پرسپوليس نيستم. فقط براي تمرين كردن در كنار تيم مي‌روم.»

آری، این کریم باقری است. مردی که در فوتبال ایران کم اشتباه می کند.( اصلاً اشتباه کرده است؟!) 

در ایران رسم بر آن است که هر کس بخواهد به باشگاه محبوبش کمک کند، حتماً باید یک پست مدیریتی یا فنی بگیرد. ولو اینکه این پست ها تزئینی باشد. تزئینی به این جهت که کمتر شاهد نظرات مفید یک مدیر فنی در تیمی بوده ایم. علی پروین هم حتی این مساله را تصدیق کرده و گفته است:« مدیر فنی یعنی کشک!»

ابداع پست هایی نظیر مدیر راهبردی، مشاور فنی، مدیر فنی و غیره نیز نتیجه همین سنت اشتباه است. سنتی که حاصل رودربایستی و مسائلی از این قبیل است.حالا باقری کاری کرده است که در نوع خود بی سابقه است. آقا کریم فقط به موفقیت تیم محبوبش یعنی پرسپولیس می اندیشد و به همین منظور آستین هایش را بالا زده و وارد کارزار شده است.

کریم باقری بدون تردید تاثیرات مثبتش را در پرسپولیس خواهد گذاشت. وی بازیکن بزرگ و با اخلاقی است. حالا نیز با این حرکت خود درس اخلاقی بزرگی به فوتبال ایران داد.
نظرات بینندگان