arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۶۵۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۲۱ - ۲۳ آذر ۱۳۹۷
در نشست با فعالان اقتصادی ایران و ترکیه

واعظی: از حضور سرمایه گذاران ترکیه در ایران حمایت می کنیم

رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: امروز فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران ترکیه در اجرای این پروژه‌ها استقبال می‌کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

واعظی: از حضور سرمایه گذاران ترکیه در ایران حمایت می کنیممحمود واعظی که در رأس هیأتی اقتصادی-سیاسی برای دیدار و گفت‌و‌گو با مقامات عالی رتبه ترکیه به منظور انجام مقدمات دیدار آتی رؤسای جمهور دو کشور به ترکیه سفر کرده است، روز جمعه به طور جداگانه با جمعی از فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران ایرانی و ترکیه‌ای دیدار کرد.
رئیس دفتر رئیس جمهوری در این نشست‌ها با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در ایران و ترکیه بر ضرورت تلاش دو دولت در راستای تسهیل همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌ فعالان اقتصادی دو کشور در راستای منافع متقابل تاکید کرد.
واعظی اظهار داشت: امروز فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف در ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران ترکیه در اجرای این پروژه‌ها استقبال می‌کنیم.
رئیس دفتر رئیس جمهوری همچنین با اشاره به نیروی انسانی توانمند و متخصص در ایران، افزود: آمادگی داریم در راستای انتقال تجربیات و گسترش همکاری‌های مشترک، زمینه‌های لازم را برای حضور فعالان اقتصادی ایرانی در پروژه های ترکیه فراهم کنیم.
در این نشست‌های جداگانه فعالان اقتصادی ایرانی در ترکیه و سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی ترکیه‌ای علاقه‌مند به همکاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های کشورمان در بخش‌های مختلف به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود با رئیس دفتر رئیس جمهوری پرداختند.

نظرات بینندگان