arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۸۵۵۴
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۰۹ - ۰۴ دی ۱۳۹۷

مردی که با او رابطه داشتم از من اخاذی می کرد / وقتی به او پول ندادم به شوهرم زنگ زد و همه چیز را گفت

زن 23 ساله درحالی که بیان می کرد اشتباهات تلخی را به نام عشق و سرگرمی مرتکب می شدم،مسائل زندگی خود را در کلانتری مشهد بازگو کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مردی که با او رابطه داشتم از من اخاذی می کرد /  وقتی به او پول ندادم به شوهرم زنگ زد و همه چیز را گفت

زن 23 ساله درحالی که بیان می کرد اشتباهات تلخی را به نام عشق و سرگرمی مرتکب می شدم،مسائل زندگی خود را در کلانتری مشهد بازگو کرد.

وی گفت: تک دختر خانواده بودم و همواره از سوی سه برادرم مورد توهین و فحاشی قرار می‌گرفتم. آن ها همه رفتار و حرکات مرا زیر نظر داشتند و با کوچک ترین اشتباهی که مرتکب می‌شدم مرا کتک می زدند. همین کمبود محبت‌ها در خانواده مرا به سوی دوستی خیابانی با پسر همسایه کشاند به طوری که خیلی زود ارتباط عاشقانه ای بین من و «کاظم» برقرار شد اما هنوز مدت زیادی از این رابطه خیابانی نمی گذشت که پدر و مادرم متوجه ماجرا شدند و برادرانم با مشت و لگد به جانم افتادند.

از آن روز به بعد دیگر اجازه رفتن به دبیرستان را هم نداشتم تا این که به اجبار با یکی از بستگان دورمان ازدواج کردم. بعد از آن بود که عشق کاظم را به کلی فراموش کردم و به زندگی با «کریم» ادامه دادم. همسرم خیلی مرا دوست داشت و هر آن چه اراده می کردم برایم فراهم می‌آورد ولی مسیر انحراف من از زمانی شروع شد که از همسرم تلفن هوشمند خواستم. او نیز جدیدترین مدل گوشی را به من هدیه داد.

این موضوع بسیار برایم خوشایند بود زیرا بخشی از کمبود محبت هایم را جبران می‌کرد. دو سال بعد در ماه های اول بارداری بودم که متوجه اعتیاد همسرم شدم اما به خاطر محبت های او و این که در زندگی کاملا آزاد بودم با این موضوع کنار آمدم و اعتراضی نکردم.

با این حال همسرم از نظر پوشش، آرایش و رفت وآمد کاملا مرا آزاد گذاشته بود و خودش نیز درگیر کار و اعتیادش بود. پس از به دنیا آمدن فرزندم آرام آرام از همسرم فاصله گرفتم و در همین زمان منزل مان را به منطقه الهیه مشهد منتقل کردیم. از آن روز به بعد محل کار همسرم دور شد و او دیگر ظهر به خانه نمی آمد. این گونه بود که با اجازه همسرم من هم در یک کارگاه تولیدی مواد غذایی مشغول کار شدم. آن جا فقط من متاهل بودم و چهار دختر مجرد نیز در آن کارگاه فعالیت داشتند.

سرگرمی آن چهار دختر فرستادن پیامک برای مردان هوسباز و سرکیسه کردن آن ها بود. بعد از مدتی آن ها با شوخی و خنده مرا نیز وارد خلافکاری خودشان کردند تا چند نفر را سرکار بگذارند. در این میان من هم آلوده این کار شدم و برای سرکیسه کردن و تفریح و خوش گذرانی برخی مردان را سرکار می گذاشتم و با بعضی از آنان بیرون می رفتم به خاطر این که محل کارم نزدیک خانه مادرم بود روزی هنگام رفتن به منزل مادرم به طور اتفاقی با کاظم روبه رو شدم و خاطرات گذشته برایم زنده شد. آن روز درحالی رابطه دیگری را با کاظم آغاز کردم که او قول ازدواج به من داد.

بعد از این ماجرا اخلاقم در خانه تغییر کرد و دیگر قادر به تحمل همسرم نبودم و مدام با یکدیگر مشاجره داشتیم. در همین روزها بود که یکی از آن مردانی که به خاطر سرگرمی با او آشنا شده بودم با من تماس گرفت و تهدید کرد عکس هایی را که از من دارد برای همسرم می فرستد. من هم از ترس مجبور شدم او را به خانه دعوت کنم و مبلغی حق السکوت به او بدهم. ولی او یک هفته بعد دوباره درخواست پول کرد ، با تماس های مکرر او همسرم به من مشکوک شد و مرا کتک زد. من هم از خانه فرار کردم تا با کاظم که قول ازدواج به من داده بود به مکان دیگری بروم ولی تازه فهمیدم که او نامزد دارد و خانواده اش ضمن توهین و فحاشی به من تهدیدم کردند که از من شکایت می کنند. سرشکسته و رسوا درحالی به خانه مادرم بازگشتم که آن مرد غریبه بالاخره در تماس تلفنی همه ماجرا را برای همسرم بازگو کرده بود.

منبع:خراسان

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
6
25
هوس باز که میگند اینه ! الان یه عده فمینیست میاند دوباره شعر الکی میدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
0
16
این داستانها برای عبرت آموزی است
ناشناس
|
Bolivia, Plurinational State of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
13
18
زنها را با يك سلام و عليك متهم به رابطه و سنگسار ميكنيد.همچين نوشتيد رابطه كه آدم خيال ميكنه طرف رابطه جنسي داشته ! انصاف داسته باشيد يك زن جوان و شوهر معتاد؟ آنهم بعد از زايمان ! كي بايد بفهميمزكه زنها هم قوا و ميل جنسي دارند؟
پاسخ ها
mrsatan
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
دوست عزیز بخاطر میل و قوای جنسی باید تعهد و تاهل رو زیر پا گذاشت ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۴
3
13
خیانت زناشویی روز به روز بیشتر زنانه می شود . باز پز دهید که 60 درصد دانشگاه ما را دخترها تشکیل می دهند و تازه زنها باید آزادی بیشتر هم داشته باشند . بیخود نیست که نویسنده ای می گوید دنیای مدرن دنیای استیلای زن و زر و ابزار است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
0
1
نوع رابطه اگر جنسی نبود باج نمیداد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
1
1
بیائید با اینگونه مسائل فقط با دید مردانه و متعصب نگاه نکنیم. از منظر اجتماعی برای دختران و زنان کشور چکار کرده ایم. در بعضی خانواده ها با دختران فقط با تحقیر و برخوردهای متعصبانه رفتار میکنند در صورتی که پسر خانواده را آزاد میگذارند. کمی محبت و ابراز عشق و ایجاد محیطی گرم و صمیمی در منزل و برخورد بدور از مسائل جنسیتی شاید بر طرف کننده مشکلات باشد. چون محیط اجتماع و بیرون از منزل به اندازه کافی نامناسب و بی رحم برای دختران و زنان است. البته عمده این مشکلات برمی گردد به برهم زدن مناسبات اجتماعی در چهل سال اخیر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
0
2
باید به این توجه کرد که ان خانم در دورانی که تو خونه مورد ازارو اذیت مداوم برادرانش قرار داشته به سمت دوستی خیابانی برای فرار از کمبود محبت رفته! باید قبول کنیم که ما مردها هم بایستی احترام و جایگاه مادران و همسران و خواهرانمان را حفظ کنیم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
0
5
چرا همه این داستانها از مشهد است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۵
1
0
شوهر معتاد بعد زایمان! چه ربطی به میل جنسی داشت که این بابا کامنت گذاشته
نظرات بینندگان