کد خبر: ۴۴۸۶۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۲۱ - ۲۸ آبان ۱۳۹۰

كرش اتمام حجت كرد و رفت !

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

زماني كه در راه برگشت از اندونزي به ايران با سرمربي پرتغالي تيم ملي به گفت‌وگوي خودماني نشستيم از كمبود امكانات و شرايطي كه در تيم ملي بود ناراحت و عصباني به‌نظر مي‌رسيد.

براي همين در پايان بازي با اندونزي در اتاق كنفرانس ورزشگاه «بون كارنو» براي علي كفاشيان و خبرنگاران ايراني پيغام فرستاد كه به محض بازگشت به تهران روبه‌روي آنها نشسته و در كنفرانسي ويژه با حضور رييس فدراسيون اتمام حجت خواهد كرد

به نوشته روزنامه گل ، وی گفت :  اگر امكاناتش را جور نكنند قولي براي دور بعد بازي‌ها و صعود به جام‌جهاني نمي‌دهد.

بيزنس كلاس براي آنها كه بازي دارند
پرواز شماره 437 خطوط هواپيمايي امارات وقتي از فرودگاه بين‌المللي جاكارتا به مقصد دوبي و تهران پرواز كرد كاروان ملي‌پوشان تبديل به دو سه تكه شده و در قسمت‌هاي مختلف هواپيما از بيزنس كلاس تا اكونومي مستقر بودند. كرش به ترابيان خبر داده بود كه براي استراحت بيشتر ملي‌پوشان كه در بازگشت به تهران و شروع ليگ مي‌خواستند براي تيم‌هايشان بازي كنند بليت بيزنس كلاس تهيه شود و همين باعث تكه شدن كاروان ايران به دو، سه بخش و پراكنده شدن ملي‌پوشان در هواپيماي نيمه خالي شد.

كنترل ملي‌پوشان توسط كرش
نيم ساعتي از پرواز برفراز اقيانوس هند نگذشته بود كه سروكله كارلوس كرش در راهروي هواپيما پيدا شد. مرد پرتغالي در حال كنترل آخرين وضعيت بازيكنانش بود كه در كجاي هواپيما مستقر شده‌اند. چند لحظه بعد وقتي به صندلي‌هاي خبرنگاران ايراني رسيد به شوخي به آنها گفت: «ملي‌پوشان را صورت به صورت كنترل مي‌كنم كه كسي جا نمانده باشد.» البته اين بيشتر يك شوخي بود و بيشترين نگراني او درباره استراحت آنها در پرواز هشت ساعته بود. پروازي در دل تاريكي برفراز اقيانوس هند كه حوصله همه را سربرده بود. كرش به خاطر همين موارد و شرايط پروازي كه بلافاصله پس از بازي با بحرين پيموده بودند شاكي به نظر مي‌رسيد و اگر هواپيماي تيم ملي اختصاصي بود بازيكنان راحت‌تر مي‌توانستند استراحت كرده و در يك وضعيت سخت روي صندلي ميخكوب نشوند. تيم ملي براي بازي با اندونزي در جاكارتا پانزده هزار كيلومتر رفت و برگشت.

چه كسي اين درخواست‌ها را تضمين مي‌كند
در فرودگاه دوبي وقتي از عباس ترابيان پرسيديم با توجه به فرصتي كه تا انتخابات رياست فدراسيون مانده كفاشيان چطور مي‌خواهد درخواست‌هاي كرش را تضمين كند با تاييد اين موضوع خبر داد خود كارلوس هم بابت همين برسر دوراهي مانده و شايد كنفرانسي را كه قرار است در تهران برگزار كند لغو كند. پيش‌بيني عباس ترابيان 24 ساعت بعد در تهران به حقيقت پيوست و مرد پرتغالي صبح پنجشنبه فقط با علي كفاشيان ملاقات كرد و بعد براي مرخصي به موزامبيك رفت. بدون آنكه مقابل خبرنگاران بنشيند.
ديدار با كفاشيان در كمپ تيم ملي
صبح پنجشنبه در حالي كه همه مسافران اندونزي به تهران برگشته و در حال استراحت بودند كارلوس كرش به ديدار علي كفاشيان در كمپ تيم‌هاي ملي رفت. ديداري ويژه پشت درهاي بسته براي اتمام حجتي كه سرمربي پرتغالي در جاكارتا خبرش را داده بود. هواپيماي اختصاصي، اقامت در هتل‌هاي مجهز، وضعيت مناسب تغذيه، اسپانسر لباس‌ها و مشخص شدن آنها و يكي، دو مساله ديگر سوژه‌هايي بود كه كرش در صحبت با كفاشيان به آنها اشاره كرده و تضمين خواسته است. تضميني براي اجراي اين شرايط در دور دوم مسابقات مقدماتي جام‌جهاني 2014 برزيل كه بازي‌ها حساس‌تر و مهم‌تر مي‌شود. چرا كه كرش بدون اينها هيچ قولي براي صعود نمي‌دهد. علي كفاشيان پس از گوش كردن به تمام خواسته‌هاي سرمربي تيم ملي از او فرصت خواست تا جواب اين درخواست‌ها را در بازگشت كرش از مرخصي و شروع تمرينات تيم ملي براي آخرين بازي با قطر بدهد.

تمام حاشيه‌هاي ملي
درخواست‌هاي كرش پايان ماجراهاي تيم ملي نبود و شايعه ديگر اردو، كناره‌گيري و استعفاي آقاي سرپرست، مديا آفيسر و ناراحتي ملي‌پوشان از فشارهاي يكطرفه و توقع‌هاي پايان‌ناپذير كرش در تمرينات بود. يكي، دو نفر از ملي‌پوشان كه تمايل زيادي هم به افشاي نامشان نداشتند اشاره مي‌كردند هروقت كرش را مي‌بينيم در حال غر زدن است و توقعاتش تمام نمي‌شود. از سويي ديگر يكي، دو نفر از مسوولان تيم ملي هم قبل از برگزاري انتخابات رياست فدراسيون از سمت‌هاي خود كنار مي‌كشند تا با حكم بركناري روبه‌رو نشوند. البته تمام اين مسايل زماني اتفاق مي‌افتد كه كفاشيان براي چهارسال دوم راي نياورد. با تمام اين موارد اردوي تيم ملي تا بازي با قطر با اخبار و اتفاقات ويژه‌اي به خاطر انتخابات فدراسيون روبه‌رو خواهد شد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۸
1
6
این هم پرید !!!! حقوق مادام العمر مسئولین را خوش است ! کروش کیلویی چنده ؟؟!!!
نظرات بینندگان