arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۸۹۵۳
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۹ - ۰۵ دی ۱۳۹۷

۴۰ هزار کارت ملی که صاحبشان گم شده‌اند

مدیرکل ثبت احوال استان البرز از دپوی ۴۰ تا ۵۰ هزار کارت ملی هوشمند در استان خبر داد و گفت: صاحبان این کارت‌های ملی باید تا پایان هفته بعد برای دریافت کارت هوشمند خود اقدام کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

مدیرکل ثبت احوال استان البرز از دپوی 40 تا 50 هزار کارت ملی هوشمند در استان خبر داد و گفت: صاحبان این کارت‌های ملی باید تا پایان هفته بعد برای دریافت کارت هوشمند خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، محمد میرزایی از ابطال سری و سریال کارت‌های ملی قدیمی افرادی که پیامک صدور کارت جدید برای آنان ارسال شده تا پایان هفته بعد خبر داد و گفت: تمامی اقدامات مربوط به صدور کارت هوشمند توسط این افراد، انجام و کارت آنان نیز صادر شده اما به علت عدم مراجعه، کارت‌های آنان دپو شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه سری و سریال جدید برای این افراد بر روی کارت جدید فعال می‌شود، سری و سریال کارت قبلی ابطال و این افراد برای انجام امور خود از جمله امور بانکی باید کارت جدید ارائه کنند، به همین دلیل از آنان می‌خواهیم تا پایان هفته بعد برای دریافت کارت صادر شده خود مراجعه کنند.

میرزایی خاطرنشان کرد: بین 40 تا 50 هزار نفر در استان چنین شرایطی دارند که کارت آنان صادر و به علت عدم مراجعه دپو شده است.

مدیرکل ثبت احوال البرز در پایان گفت: هیئت وزیران، کارت‌های قدیم را تا پایان سال 97 تمدید کرده است اما به نظر می‌رسد در سال جدید دیگر تمدیدی بر روی کارت‌های قبلی صورت نگیرد بنابراین از افرادی که تاکنون اقدامی برای کارت هوشمند خود انجام نداده‌اند می‌خواهیم به سایت سازمان ثبت احوال، مراجعه و پیش‌ثبت‌نام را انجام دهند.

نظرات بینندگان