arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۹۰۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۱ - ۰۶ دی ۱۳۹۷

«قصرشیرین» به صداگذاری رسید

آرش قاسمی صداگذار آثار سینمایی به تشریح فعالیت های خود در این حوزه پرداخت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

آرش قاسمی صداگذار سینما درباره فعالیت های اخیر خود گفت: چندی پیش صداگذاری فیلم سینمایی «جمشیدیه» به کارگردانی یلدا جبلی را به پایان رساندم. این اثر که یک فیلم حسی است، روایتگر زندگی زنی است که درگیری های ذهنی دارد و مدام به کارهایی که کرده و نکرده است، فکر می کند. به همین ترتیب اکثر صداهای این اثر درون گراست و به عبارتی از ذهن یک فرد شنیده می شود.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های دیگرش عنوان کرد: به تازگی کار صداگذاری فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی را نیز به پایان رساندم این فیلم هم مانند دیگر آثار ثقفی، در فضای ناکجاآباد روایت می شود ضمن اینکه کار من هم در این اثر بسیار سخت و ویژه بود یعنی در این اثر صداها مثل یک شخصیت بودند و نقش بازی می کردند.

به گفته این صداگذار، در این فیلم هر صدایی قرار است پیامی را به مخاطب دهد از همین رو کار او در این پروژه سخت بود.

قاسمی اظهار کرد: این روزها مشغول صداگذاری فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار هم هستم که تاکنون حدود ۴۰ درصد از کارهای این مرحله این اثر به پایان رسیده البته همزمان کار تدوین و ساخت موسیقی «شبی که ماه کامل شد» نیز در حال انجام است این را هم باید عنوان کنم که این فیلم هم مانند ساخته های قبلی آبیار فضای مستندگونه دارد.

وی در پایان عنوان کرد: به تازگی صداگذاری «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی را هم آغاز کرده ام که فکر می کنم این فیلم فضای متفاوتی دارد.

 مهر

نظرات بینندگان