arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۹۰۸۲
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۴ - ۰۶ دی ۱۳۹۷

پاسخ مسی به درخواست رونالدو: تمایلی به ترک بهترین باشگاه دنیا را ندارم

مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا گفت: در شرایط کنونی اصلا قصد تغییر تیمم را ندارم. من در بهترین باشگاه دنیا هستم. هر سال آرزوهایم را تجدید می کنم و نمی خواهم تیم و لیگی که در آن بازی می کنم را به خاطر اهداف جدید تغییر دهم.من در خانه خودم یعنی بهترین باشگاه دنیا هستم و تمایلی به رفتن به ایتالیا و یا لیگ دیگری ندارم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

ستاره آرژانتینی بارسلونا به درخواست ستاره پرتغالی یوونتوس پاسخ دندان شکنی داد.

به گزارش فارس، لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا پاسخ درخواست رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس به آمدنش به ایتالیا را داد.

مسی در مصاحبه با روزنامه مارکا اسپانیا گفت:در شرایط کنونی اصلا قصد تغییر تیمم را ندارم. من در بهترین باشگاه دنیا هستم. هر سال آرزوهایم را تجدید می کنم و نمی خواهم تیم و لیگی که در آن بازی می کنم را به خاطر اهداف جدید تغییر دهم.من در خانه خودم یعنی بهترین باشگاه دنیا هستم و تمایلی به رفتن به ایتالیا و یا لیگ دیگری ندارم.

وی درباره تاثیر جدایی رونالدو بر رئال گفت: در ابتدای فصل گفتم که رئال باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد ولی رونالدو بر هر تیمی تاثیر می گذارد. او گل های زیادی به ثمر می رساند و کارهای زیادی را در داخل زمین انجام می دهد. از اینکه رئال او را از دست داد غافلگیر نشدم اما باشگاه رئال همیشه یکی از بهترین باشگاه ها بوده است.

ستاره آرژانتینی درباره زمان رقابتش با رونالدو در لالیگا گفت:واقعا زمان خوبی بود.هر کدام از ما تلاش می کرد تا تیمش سود ببرد.رونالدو بازیکن خوبی برای لالیگا و رئال مادرید بود اما من مثل همیشه به موفقیت تیمم فکر می کنم و می خواهم به چیزهای که در ذهنم دارم برسم چه با رونالدو باشد و چه بدون او.

نظرات بینندگان