کد خبر: ۴۴۹۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۱ - ۲۹ آبان ۱۳۹۰

علی پروین: طوري برنامه‌ريزي مي‌كنيم كه پول زياد هم بياوريم!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
علي پروين مي‌گويد "آينده درخشاني در انتظار پرسپوليس است". البته اين اظهارنظر او مربوط به پيش از ديدار ديروز پرسپوليس برابر سپاهان است.

به گزارش انتخاب به نقل از ايسنا، ‌عضو هيات مديره پرسپولي در ابتدا پيرامون نشست اخير هيات مديره باشگاه گفت: همه بودند فقط آقاي نژاد فلاح حضور نداشتند که آن هم به خاطر يک مساله خانوادگي بود. البته تماس گرفتند که بيايند اما گفتيم که نيازي نيست. در کل، جلسه خيلي خوبي داشتيم که درباره مطالب اقتصادي و فني صحبت کرديم. آقاي رويانيان هم دو نفر از متخصصان در امور اقتصادي را آورده بودند که توضيحات خوبي درباره مسائل اقتصادي دادند که جالب بود. البته برنامه‌ها درازمدت هستند و براي به نتيجه رسيدن نياز به زمان خواهد بود.

علي پروين با ابراز خوش بيني نسبت به اجراي اين برنامه‌ها ادامه داد: هميشه گفته‌ام که مسائل مالي اهميت دارد و اگر از اين جهت مشکل وجود داشته باشد، فقط با فوتبال نمي‌شود پيش رفت. براي اين فصل يکسري برنامه‌ها وجود دارد ولي بايد قبول کنيم مديريت جديد کمي دير وارد گود شد اما از فصل آينده برنامه‌هاي مدوني خواهيم داشت. هزينه‌ها در ابتداي فصل مشخص مي‌شود و بودجه در حساب خواهد بود تا هميشه دنبال پول ندويم و در آخر فصل بودجه کم نياوريم بلکه اضافه هم بيايد. البته اجراي برنامه‌ها زمان مي‌خواهد ولي در کل شرايط را کاملا اميدوار کننده مي‌بينم و اينطور که آقاي رويانيان پيش مي‌رود، آينده درخشاني را براي پرسپوليس مي‌بينم.

مدير تيم فوتبال پرسپوليس در حيطه مسائل فني هم چنين به سايت باشگاه پرسپوليس گفت: در جلسه هيات مديره درباره آخرين شرايط تيم صحبت کرديم. با استيلي هم درباره جذب بازيکنان در ابتداي فصل و در ادامه صحبت کردم. يک بازيکن خارجي را مد نظر داريم که خودم پيگير نامه او بودم و يکي، دو خارجي ديگر هم هستند که آنها را بررسي مي کنيم. با گزينه‌هاي داخلي هم صحبت کرده‌ايم ولي نمي‌توانم اسمي ببرم چون ممکن است روي بچه‌هاي خودمان تاثير بگذارد يا اينکه عملکرد آن بازيکنان را در تيم هايشان دچار مشکل کند اما بطور قطع پرسپوليس براي نيم فصل دوم به خوبي تقويت مي‌شود.

علي پروين درباره آخرين وضعيت شيث رضايي و محمد نصرتي گفت: از آقاي عزيزمحمدي که دلسوز فوتبال هستند، خواستيم که به هر حال تمام جوانب امر را در نظر بگيرند و اگر حکم به گونه‌اي بود که نتوانستيم از آنها استفاده کنيم، شرايطي مهيا شود که بتوانيم به جاي آنها بازيکن بگيريم.
نظرات بینندگان