arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۹۵۳۴
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۰۸ - ۰۹ دی ۱۳۹۷

بازداشت سارق آرم خودروها در گیشا!

رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر از دستگیری سارق آرم‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بازداشت سارق آرم خودروها در گیشا!

رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر از دستگیری سارق آرم‌های خودروهای پارک شده در کنار خیابان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرگرد جمشیدی در تشریح این خبر بیان کرد: نیمه شب گذشته طی گشت‌زنی‌های شبانه ماموران کلانتری به یک مرد مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران این فرد را مورد تجسس قرار دادند که مشخص شد این فرد کوله‌ای پر از آرم‌های خودروهای مدل بالا به همراه خود دارد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با مشخص شدن این موضوع سریعا فردی ۳۴ ساله بوده بازداشت و به کلانتری دلالت داده شد.

وی ابراز کرد: با هماهنگی‌های قضائی انجام شده خانه این فرد نیز مورد بررسی قرار گرفت که از داخل آن یک عدد مبل راحتی مشکوک کشف شد که با زیرکی ماموران مشخص شد مقادیر زیادی آرم‌های انواع خودرو از جمله بی.ام.و بنز داخل آن است.

وی ادامه داد: در ادامه متهم طی اعتراف صریحی بیان داشت به دلیل اعتیادی که در دو ماه گذشته گریبانگیرش شده است مرتکب چنین سرقت‌هایی شده است و انگیزه خود را نیز تامین هزینه‌های مصرف شیشه عنوان کرد.

سرگرد جمشیدی افزود: متهم در زمینه روش‌های خود عنوان می‌کند که از یکی از دوستان معتاد خود این نوع سرقت را یاد گرفته و بعد از یک مدت نیز به دلیل همین اعتیاد و تحت تاثیر مواد مخدر روانگردان سرقت‌هایش را ادامه داده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: برخی از این آرم‌ها تا دو میلیون تومان نیز می‌ارزد و متهم در کل به سرقت ۳۵۰ آرم اعتراف نموده که مبلغ ریالی آن ۱۲۰ میلیون تومان می‌شود.

وی گفت: او در زمینه فروش اموال ادعا می‌کند آنها را از طریقه سایت دیوار به فروش می‌رسانده و از عمل خود نیز به شدت پشیمان است.

وی در خاتمه تصریح کرد: همچنین متهم این پرونده دارای تحصیلات کارشناسی ارشد بوده و پیش از اعتیاد کارهای هنری نیز انجام می‌داده است.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان