arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۴۹۶۲۶
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۳ - ۰۹ دی ۱۳۹۷

آتش‌سوزی در خوابگاه دانش‌آموزی دخترانه در گرمی؛ حریق مهار شد

مدیر آموزش و پرورش گرمی از آتش‌سوزی در خوابگاه دانش‌آموزی دخترانه در این شهر گفت: با اقدام به موقع عوامل اجرایی مدرسه و نیروهای امدادی، آتش‌سوزی در خوابگاه شبانه‌روزی دبیرستان متوسطه دوره اول نمونه عفت گرمی مهار شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی از آتش‌سوزی در خوابگاه دانش‌آموزی دخترانه در گرمی خبر داد و گفت: با اقدام به موقع عوامل اجرایی مدرسه و نیروهای امدادی، آتش‌سوزی در خوابگاه شبانه‌روزی دبیرستان متوسطه دوره اول نمونه عفت گرمی مهار شد.

به گزارش تسنیم، سیدعادل آقایی در جمع خبرنگاران در گرمی اظهار داشت:‌در پی اعلام آتش‌سوزی درخوابگاه دانش‌آموزی نمونه عفت شهرستان گرمی از سوی مدیر مدرسه به همراه کارشناسان اداره و نیروهای امدادی اعم از آتش نشانی، اورژانس، نیروهای نظامی و انتظامی با حضور در محل وقوع آتش‌سوزی در خوابگاه 169 نفره شبانه‌روزی عفت، بلافاصله محل آتش سوزی را با کپسول آتش نشانی و ماشین مخصوص آب‌پاش آتش‌نشانی خاموش شد.

وی افزود: بعد از مهار آتش در جمع دانش‌آموزان این خوابگاه حاضر شدیم و خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جانی نداشته که از همکاری صمیمانه نیروهای امدادی شهرستان، تمامی عوامل اجرایی مدرسه، معاونان و کارشناسان اداری حاضر در مهار آتش‌سوزی قدردانی می‌کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی گفت: خوشبختانه در این آتش‌سوزی هیچکدام از دانش‌آموزان آسیب ندیده که جای خوشحالی است و فقط خسارت فیزیکی به خوابگاه وارد شده که با تلاش شبانه‌روزی همکاران نسبت به مرمت و زیباسازی اقدام خواهد شد.

آقایی بیان کرد: از عوامل اجرایی مدرسه و دانش‌آموزان انتظار می‌رود تا نکات ایمنی را در وقوع چنین حوادثی رعایت کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی در مدارس نباشیم.

وی تصریح کرد: این اتفاق که معلمان مدرسه احتمال بروز آن را کابل‌های برق می‌دانند با سرعت عمل خوب نیروهای امدادی و آتش‌نشانی و همکاری عوامل اجرایی مدرسه در زمان کمی مهار شد و به غیر از خسارت فیزیکی آسیبی برای دانش‌آموزان نداشته است.

نظرات بینندگان