arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۱۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۷ - ۱۶ دی ۱۳۹۷

خبری جدید از ممنوعیت کنسرت در مشهد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی صدور مجوز برای برگزاری کنسرت موسیقی در مشهد را تکذیب کرد.جعفر مروارید در پاسخ به این سوال که آیا سیاست های شورای فرهنگ عمومی درمشهد به منظور برگزاری کنسرت تغییر کرده است گفت: سیاست های این حوزه توسط معاونت هنری اداره کل ارشاد خراسان رضوی پیگیری می شود و سعی ما این است طبق ساختارها اقدامات را انجام دهیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی صدور مجوز برای برگزاری کنسرت موسیقی در مشهد را تکذیب کرد.

طی چند سال گذشته یکی از مهم ترین موضوعات چالش برانگیز در حوزه فرهنگی مشهد برگزاری کنسرت های موسیقی در این شهر بوده که تاکنون به دلیل مختلف از برگزاری این رویداد در پایتخت فرهنگی کشور جلوگیری شده است.

این ممنوعیت باعث شده تا کنسرت های مختلفی در شهرهای اطراف مشهد برگزار شود تا علاقه مندان به این عرصه بتوانند از فضای ایجاد شده استفاده کنند.

با این وجود طی روزهای گذشته خبری مبنی بر صدور مجوز برای برگزاری کنسرت در یکی از سالن های مشهد در فضای مجازی منتشر شد که پیش از تایید یا تکذیب توسط مسئولان مربوطه واکنش های متفاوتی را نیز به دنبال داشت.

در همین رابطه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در گفتگو با مهر صدور مجوز برای برگزاری کنسرت در مشهد را تکذیب کرد و گفت: هنوز مجوزی در این رابطه صادر نشده است.

جعفر مروارید در پاسخ به این سوال که آیا سیاست های شورای فرهنگ عمومی درمشهد به منظور برگزاری کنسرت تغییر کرده است بیان کرد: سیاست های این حوزه توسط معاونت هنری اداره کل ارشاد خراسان رضوی پیگیری می شود و سعی ما این است طبق ساختارها اقدامات را انجام دهیم.

نظرات بینندگان