arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۱۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۳ - ۱۹ دی ۱۳۹۷

بررسی ۴۶ حساب متهمان و ۷۰ هزار تراکنش بانکی

ناچار شدیم برای حسابرسی این شرکت حساب‌های شخصی متهمان و مدیران شرکت را بررسی کنیم که در این بررسی‌ها 46 حساب بانکی بررسی شد و 70 هزار تراکنش این حساب‌ها رسیدگی شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کارشناس رسمی دادگستری گفت: ناچار شدیم برای حسابرسی این شرکت حساب‌های شخصی متهمان و مدیران شرکت را بررسی کنیم که در این بررسی‌ها 46 حساب بانکی بررسی شد و 70 هزار تراکنش این حساب‌ها رسیدگی شد.

بررسی ۴۶ حساب متهمان و ۷۰ هزار تراکنش بانکی
 در ادامه دومین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت پیشرو گستر دومان قاضی دادگاه از کارشناس دادگستری درخواست کرد تا گزارش رسمی حسابرسی این شرکت را که طی هشت ماه با همکاری 10 نفر آماده شده را ایراد کند.

کارشناس دادگستری در بخشی از گزارش خود، گفت: مدیران دومان با همکاری سایر متهمان با چاپ و انتشار تبلیغات گسترده قراردادهای متعددی را با موضوعات گردشگری، بورس، هتلداری و ... منعقد کرده بودند.

وی ادامه داد: شرکت دومان جمعاً با 259 نفر قرارداد امضا کرده و مبلغ 94 میلیارد تومان سرمایه این افراد به حساب‌های بانکی متهمان و شرکت‌های دومان واریز شده است.

این کارشناس رسمی گفت: چون شرکت دومان هیچ سازوکار دقیق اطلاعاتی و حسابرسی نداشته است ما ناچار شدیم برای حسابرسی این شرکت حساب‌های شخصی متهمان و مدیران شرکت را بررسی کنیم که در این بررسی‌ها 46 حساب بانکی بررسی شد و 70 هزار تراکنش این حساب‌ها رسیدگی شد.

جمعاً 560 میلیارد تومان تراکنش در این حساب‌ها وجود داشت که 280 میلیارد تومان واریزی و 280 میلیارد تومان برداشت از حساب‌ها است. جمعاً 17 نفر از مشاورین و سرمایه‌گذاران بیشترین سود را از این شرکت دریافت کردند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان