arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۲۰۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۲۱ - ۱۹ دی ۱۳۹۷

پیروزی قطر برابر لبنان در پایان دور اول مرحله گروهی

در آخرین دیدار دور اول مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا دو تیم ملی قطر و لبنان در حالی برابر هم قرار گرفتند که تماشاگران حاضر در ورزشگاه حمایت بیش‌تری از لبنانی‌ها داشتند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پیروزی قطر برابر لبنان در پایان دور اول مرحله گروهیتیم ملی فوتبال قطر توانست با دو گل لبنان را در جام ملت‌های آسیا شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در آخرین دیدار دور اول مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا دو تیم ملی قطر و لبنان در حالی برابر هم قرار گرفتند که تماشاگران حاضر در ورزشگاه حمایت بیش‌تری از لبنانی‌ها داشتند. 

بازی دو تیم متعادل دنبال شد و دو تیم موقعیتی برای باز کردن دروازه هم نداشتند. البته در یک صحنه در نیمه نخست لبنان توانست به گل برسد که داور این گل را به دلیل خطا مردود اعلام کرد و نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم و در دقیقه ۶۶ هیشام موفق شد گلزنی کند و تیمش را به برتری برساند. این پایان کار نبود و عبدالله موعز گل دوم را نیز از روی یک زیباند وارد دروازه لبنان کرد تا این دیدار با برتری ۲ بر صفر قطری ها به پایان برسد.

به این ترتیب دور اول مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا به پایان رسید و از فردا پنج‌شنبه رقابت‌های دور دوم مرحله گروهی برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان