arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۲۱۳۰
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۴ - ۲۰ دی ۱۳۹۷

سردار نقدی: ۵۰ میلیون آمریکایی گرسنه‌اند

سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: دشمن در تلاش است اذهان عمومی را از دست‌آوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دور و به حواشی و بزرگ‌نمایی آن مشغول کند.امروز ۵۰ میلیون نفر از مردم آمریکا گرسنه‌اند و بدهی آمریکایی‌ها سر به فلک می‌کشد؛ این در حالی است که آن‌ها در شرایطی بودند که همه چیز بر وفق آن‌ها بود و تحریم و تهدیدی هم نداشتند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

سردار نقدی در اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قزوین که با حضور مسئولان استانی و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد اظهار کرد: انقلاب اسلامی امروز توسط رهبری اداره می‌شود که صددرصد بر اصول انقلاب باقی‌مانده است و امروز سنگرهای مختلف یکی پس از دیگری در حال فتح است و پیروزی‌های بزرگی به دست‌آوردهای بزرگ انقلاب اضافه شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی در چهل سالگی خود توانسته بزرگ‌ترین دستاوردهای خود را به طور کامل حفظ کند و ما امروز به عنوان مستقل‌ترین کشور جهان در آزادی کامل قرار داریم و مردم سالاری در این کشور بسیار بی‌نظیر است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: عظمت ولایت‌فقیه در این است که با وجود اختیاراتی که دارد همواره در طول ۴۰ سال گذشته به رای مردم در انتخاب‌ها احترام گذاشته و با مردم عهد بسته که براساس رای مردم کشور اداره شود.

وی با بیان اینکه تقوا و عظمت ولایت فقیه در احترامی است که به رای مردم می گذارد، گفت: ملتزم شدن عملی به مردم سالاری دینی و پایبندی به اصول اصلی خود یعنی استقلال آزادی و جمهوری اسلامی از زیبایی‌های چهل سالگی انقلاب است.

این مسئول تصریح کرد: در دو سال اخیر ۲۰ پیروزی بزرگ در کشور داشته‌ایم و زیر خیمه ولایت‌فقیه شاهد اتفاقات و پیشرفت‌ها در شئون مختلف افتخارآمیزی برای کشور هستیم که برخی شگفت‌آمیز و باورنکردنی است.

وی عنوان کرد: دنیا پیشرفت کرده اما پیشرفت کشور ما کجا و آن کجا، چراکه اگر در مسابقه کنونی با وجود شرایط ناعادلانه توانسته‌ایم جلو بزنیم.

نقدی اعلام کرد: امروز ۵۰ میلیون نفر از مردم آمریکا گرسنه‌اند و بدهی آمریکایی‌ها سر به فلک می‌کشد؛ این در حالی است که آن‌ها در شرایطی بودند که همه چیز بر وفق آن‌ها بود و تحریم و تهدیدی هم نداشتند.

وی تاکید کرد: در طول ۴۰ سال گذشته هر لحظه با توطئه‌ها و دسیسه‌های مختلف روبرو بودیم اما از آن گذشته و افتخارات عظیمی خلق شد.

این مسئول اضافه کرد: امسال بعد از ۴۰ سال جنگ فرهنگی شاهد حضور دو میلیون نفر در اربعین حسینی هستیم که نشان می‌دهد با وجود تحمیل شرایط سخت اقتصادی نقشه‌های دشمنان برای دور کردن نسل جوان از دین و اهل بیت (ع) شکست سنگینی خورده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: جنگ اقتصادی دشمن نیز شکست خورده است و امروز بعد از گذشت سال‌ها از تحریم‌های ظالمانه شاهد توفیق کشور هستیم.

وی با بیان اینکه ابرقدرت غرب فروپاشیده است، عنوان کرد: آن‌ها امروز هیچ حرف تازه‌ای در دنیا ندارند و در مسیر خود با شکست مواجه شدند اما در کمال پررویی افتخارات کشور ما را زیر سوال می‌برند.

نقدی افزود: دشمن در تلاش است اذهان عمومی را از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی دور و به حواشی و بزرگ‌نمایی آن مشغول کند.

این مسئول بیان کرد: در حالی پلاسکو را بزرگ می‌کنند که ۵ ماه بعد در انگلیس یک برج آتش می‌گیرد و یا در آمریکا شاهد آتش گرفتن در نیویورک هستیم اما هیچ خبری از رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی نیست.

وی ادامه داد: موضوع فساد مالی و اخلاقی را در کشور ما بزرگ می‌کنند، اما در دنیا شاهد فسادهای بزرگی هستیم؛ به گونه‌ای که بیش از ۱۵ خانم از ترامپ به دلیل فساد اخلاقی شکایت کرده‌اند اما رسانه‌ها در این وادی ورود ندارند و تنها به دنبال تحت فشار قرار دادن انقلاب اسلامی هستند.

نقدی در پایان خاطرنشان کرد: در این جنگ نابرابر رسانه‌ها باید هوشیار باشند و در مسئولیت‌های خود در راستای اهداف انقلاب اسلامی دستاوردهای چهل ساله آن را مورد توجه قرار دهند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان