arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۲۱۵۷
تاریخ انتشار: ۵۲ : ۱۷ - ۲۰ دی ۱۳۹۷

وزیر ورزش: قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در وزارت ورزش اجرا شده و همه مدیران مشمول آن کنار رفته اند/ دلیل لغو مجمع فدراسیون فوتبال از نگاه سلطانی‌فر

مسعود سلطانی‌فر در پاسخ به سوالی درخصوص تشکیل نشدن مجمع فدراسیون فوتبال، آن را بی ارتباط با موضوع اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان دانست و گفت: دلیل تاخیر در تشکیل این مجمع ، درگیر بودن فدراسیون با مسابقات قهرمانی فوتبال آسیاست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به لزوم تمرکز همه ظرفیت ها برای موفقیت تیم ملی فوتبال در مسابقات قهرمانی جام ملت های آسیا گفت: همه باید تیم ملی را برای قهرمانی در این رقابت ها حمایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی روز پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاح آکادمی جودو قم در مجموعه ورزشی راحله این استان، در پاسخ به سوالی درخصوص تشکیل نشدن مجمع فدراسیون فوتبال، آن را بی ارتباط با موضوع اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان دانست و اظهار داشت: دلیل تاخیر در تشکیل این مجمع ، درگیر بودن فدراسیون با مسابقات قهرمانی فوتبال آسیاست.

وی در پاسخ به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در وزارت ورزش و جوانان گفت: این قانون اجرا شده و همه مدیران مشمول آن کنار رفته اند.

سلطانی فر همچنین با اشاره به سفر خود به قم و افتتاح آکادمی ورزشی جودو در این استان گفت: ورزش های رزمی از جمله رشته های ورزشی هستند که همواره با استقبال فراوان قشرهای مختلف مردم مواجه است که افتتاح این سالن در این منطقه محروم می تواند بخش زیای از نیازهای این منطقه به زیرساخت ورزشی را مرتفع کند.

وی با بیان اینکه هم اکنون دو پروژه مهم ورزشی با پیشرفت بیش از 90 درصد در قم در حال تکمیل شدن است، گفت: استخر جهان پهلوان تختی با 92 درصد پیشرفت فیزیکی و مجموعه ورزشی شهدای دروازه ری با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی از جمله طرح های مهم ورزشی است که تلاش می کنیم تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسند.

سلطانی فر همچنین در ادامه با اشاره به آخرین روند تخصیص بودجه برای تکمیل سالن 4500 نفری در شهرک پردیسان قم نیز گفت: برای تکمیل و تجهیز این سالن در بودجه 98 اعتباراتی تخصیص داده شده است که امیدواریم این سالن نیز حداکثر هفته دولت سال 99 افتتاح شود.

نظرات بینندگان