arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۲۶۷۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۷

لغو کنسرت «علی زند وکیلی» در مشهد

علی زند وکیلی لحظاتی قبل در استوری صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری ضمن تایید خبر لغو کنسرتش در مشهد نوشت:گروه موسیقی علی زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانی ها ، مشهدالرضا برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بیدریغ مسئولین محترم شهر مشهد روبه رو گردید. بطوریکه در ساعات اولیه کلیه بلیط های دوسانس بفروش رفت.اما با نهایت تاسف در اواخر آماده سازی با مشکلات پیش بینی نشده روبرو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو گردید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

لغو کنسرت «علی زند وکیلی» در مشهد

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از لغو مجوز اجرای کنسرت موسیقی علی زند وکیلی در مشهد خبر داد.

محمدرضا محمدی در گفتگو با ایرنا افزود: برای برگزاری این کنسرت بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه‌های مرتبط با فرایند کار همدلی وجود داشت و هیچ مشکلی با هیچ قسمتی نداشتیم، اما بنا به دلایلی که مربوط به حوزه کاری خود ما می‌شود در نهایت این اتفاق نیفتاد و اجرای کنسرت موکول به زمان دیگری شد. آن زمان به زودی اعلام و این کنسرت اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: جنس این دلایل بیشتر شبیه دلایل فنی است و ارتباطی به هیچ حوزه دیگری ندارد. هیچ دخالتی از هیچ حوزه‌ای در این خصوص صورت نگرفته است و من به عنوان معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی می‌گویم هیچ فشاری از هیچ جا در این خصوص بر ما وارد نشده و هیچ تماسی هم از هیچ جا گرفته نشده است. برای نخستین بار همه پای کار بودند، ولی اشکالی پیش آمده که صلاح دانستیم الان این اتفاق نیفتد و در آینده خیلی نزدیک اجرا شود.

مجری برنامه این کنسرت هم به ایرنا گفت: علت لغو مجوز کنسرت با توجه به فضای خبری شکل گرفته مشخص است، اما از بیان این علت معذورم و در این زمینه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری کنید.

وحید محمودی افزود: کنسرت زند وکیلی قرار بود امروز و فردا در آمفی تئاتر برج سپید مشهد و در چهار نوبت برگزار شود که بابت این امر تعدادی بلیت نیز فروخته شده بود، اما با اعلام لغو مجوز برگزاری، مبالغ کسانی که از سایت بلیت خریده بودند به آن‌ها مسترد می‌شود. افرادی هم که از موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس بلیت خریداری کرده اند با مراجعه به موسسه می‌توانند مبالغ پرداختی خود را دریافت کنند.

همچنین صفحه اینستاگرامی موسسه فرهنگی هنری خورشید حکمت پارس مجری این برنامه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: گروه موسیقی آقای زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانی‌ها مشهدالرضا (ع) برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بی دریغ مسئولان شهر مشهد روبه رو گردید بطوری‌که در ساعات اولیه کل بلیت‌های دو سانس آن به فروش رفت. اما با نهایت تأسف در اواخر آماده سازی با مشکلات پیش بینی نشده روبه رو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو و به زمان دیگری موکول شد.

***

علی زند وکیلی لحظاتی قبل در استوری صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری ضمن تایید خبر لغو کنسرتش در مشهد نوشت:

هو المحبوب

گروه موسیقی آقای علی زندوکیلی بنا داشت اجرایی فاخر را با رعایت تمامی شئونات قانونی در شهر امام مهربانی ها ، مشهدالرضا برگزار نماید که خوشبختانه با اقبال عمومی خراسانیان هنردوست و همچنین همکاری بیدریغ مسئولین محترم شهر مشهد روبه رو گردید. بطوریکه در ساعات اولیه کلیه بلیط های دوسانس بفروش رفت.

اما با نهایت تاسف در اواخر آماده سازی با مشکلات پیش بینی نشده روبرو شده و با کمال شرمساری این اجرا لغو گردید.

از حمایت بی دریغ شما هنردوستان عزیز کمال سپاس را داریم.

برچسب ها: علی زند وکیلی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
homayon
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۳
0
3
باز هم مخالفت با برگزاری کنسرت موسیقی در مشهد اقایون تا کی می خواید کنسرتهاتون لغو شه کنسرت موسیقی بده جانم بفهمید
نظرات بینندگان