arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۲۷۸۴
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۲۲ - ۲۳ دی ۱۳۹۷

ترزا می: باید کاری را بکنیم که برای کشورمان درست است

نخست‌وزیر انگلیس به قانون‌گذاران این کشور هشدار داد که عدم تصویب توافق خروج این کشور از اتحادیه اروپا می‌تواند برای دموکراسی فاجعه‌بار باشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ترزا می: باید کاری را بکنیم که برای کشورمان درست استنخست‌وزیر انگلیس به قانون‌گذاران این کشور هشدار داد که عدم تصویب توافق خروج این کشور از اتحادیه اروپا می‌تواند برای دموکراسی فاجعه‌بار باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، در حالی که توافق خروج انگلیس از اتحادیه اروپا در ماه‌های گذشته به بن‌بست رسیده است، ترزا می، نخست‌وزیر این کشور همچنان می‌کوشد قانون‌گذاران انگلیسی را برای تصویب بریگزیت متقاعد کند.

نخست‌وزیر انگلیس که پیش از این در ماه دسامبر رأی‌گیری در پارلمان بر سر بریگزیت را به عقب انداخت، اکنون گفته است که قانون‌گذاران نباید با مردم که از بریگزیت در جریان یک رفراندوم حمایت کرده‌اند، مخالف کنند.

ترزا می در مطلبی که در روزنامه اکسپرس منتشر شد، نوشته است: چنین اقدامی فاجعه‌بار و نقض غیرقابل‌بخشش اعتماد به دموکراسی ما خواهد بود.

او ادامه داد: از این رو پیام من به پارلمان ساده است؛ زمان آن فرارسیده که بازی را کنار بگذاریم و کاری را انجام دهیم که برای کشورمان درست است.

نظرات بینندگان