arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۲۸۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۱ - ۲۴ دی ۱۳۹۷

بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راههای کشور را تشریح کرد و از بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راههای کشور را تشریح کرد و از بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به بارش باران و برف در محورهای کشور گفت: در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای استان زنجان، محورهای داران-الیگودرز، خوانسار-دامنه، محور فریدونشهر استان اصفهان، محور بستان آباد-سرچم استان آذربایجان شرقی، محورهای شاهین دژ-میاندوآب، میاندوآب-مهاباد، شاهین دژ-میاندوآب و بوکان-مهاباد استان آذربایجان غربی، محور اسالم-خلخال استان اردبیل، محور کوهرنگ-مسجدسلیمان استان چهارمحال و بختیاری، محورهای سمنان-فیروزکوه، شهمیرزاد-کیاسر و سمنان-دامغان استان سمنان، محور اردبیل-سرچم استان اردبیل، محورهای سقز-دیواندره و سنندج-قروه استان کردستان، محورهای توره- ازنا، توره-بروجرد و ملایر- اراک استان مرکزی، محورهای بروجرد-اراک، الیگودرز-اصفهان، نورآباد-هرسین و نورآباد-نهاوند استان لرستان و همچنین محورهای کرج چالوس و هراز هستیم.

 

وی ادامه داد: بارش باران نیز در اکثر محورهای استان البرز، تهران، خوزستان، کرمانشاه، سمنان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، مازندران، خراسان شمالی، مرکزی و برخی از محورهای استان آذربایجان غربی و گیلان مشاهده می‌شود.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در ادامه از لزوم تردد با زنجیر چرخ در محورهای زنجان-طارم و زنجان-قزوین استان زنجان، محور خلخال-اسالم استان اردبیل و محورهای سنندج-دیواندره، سنندج-مریوان و دیواندره-سقز استان کردستان خبر داد و افزود: مه گرفتگی همراه با کاهش دید نیز در محور بروجرد-اراک استان لرستان و گردنه کوهین استان قزوین مشاهده می‌شود و با توجه به وضعیت جوی محورهای کشور به رانندگان توصیه می شود که حتما تجهیزات زمستانی به خصوص زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

سرهنگ رحمانی در ادامه با اشاره به سقوط بهمن در جاده چالوس ساعت ٨ امروز نیز گفت: صبح امروز این محور تا ساعت ٩:۴۵ بازگشایی شد.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان