کد خبر: ۴۵۲۹۶۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۷ - ۲۴ دی ۱۳۹۷

مرغ ۸۹۰۰ تومانی در تهران توزیع می‌شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: مرغ منجمد و گرم به قیمت‌های ۸۹۰۰ تومان و ۹۸۰۰ تومان، علاوه بر توزیع در تمام میادین میوه و تره بار، فروشگاه زنجیره‌ای و اصناف منتخب، توسط واحدهای سیار شرکت پشتیبانی امور دام در سطح شهر تهران توزیع می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: مرغ منجمد و گرم به قیمت‌های ۸۹۰۰ تومان و ۹۸۰۰ تومان، علاوه بر توزیع در تمام میادین میوه و تره بار، فروشگاه زنجیره‌ای و اصناف منتخب، توسط واحد‌های سیار شرکت پشتیبانی امور دام در سطح شهر تهران توزیع می‌شود.

حمید ورناصری مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام درگفتگو با تسنیم، اظهار کرد: توزیع مرغ ۸۹۰۰ تومانی و تازه ۹۸۰۰ تومانی در تمام میادین میوه و تره بار، فروشگاه زنجیره‌ای و اصناف منتخب توزیع میشود.

ورناصری گفت: مردم با خیال راحت میتوانند مرغ منجمد را با قیمت مناسب ۸۹۰۰ تومانی از مکان‌های یاد شده خریداری کنند و اطمینان داشته باشند که این محصولات از کیفت مناسبی برخوردار دارند.

ورناصری گفت: مرغ منجمد از محل تولید داخلی خریداری و به صورت منجمد ذخیره میشود تا در مواقع لازم برای تنظیم بازار و افزایش دسترسی مردم در بازار عرضه شود.

وی گفت: برای رفاه حال مصرف کنندگان واحد‌های سیار توزیع مرغ به قیمت مصوب را نیز در سطح شهر قرار داده ایم تا خودرو‌های این شرکت، مرغ تنظیم بازاری را به قیمت یاد شده در کنار درب تمام میادین اصلی میوه و تره بار شهر تهران توزیع کنند.

ورناصری گفت: توزیع گوشت مرغ توسط واحد سیار به زودی در سایر استان‌ها نیز آغاز می‌شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
کرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
0
0
پس بقیه شهرها بوق تشریف دارن ک بداد گرونی اونا نمیرسید فقط تهران رو سفت چسبیدین.اینجا مرغ کیلو پانزده.بندر عباس.گناهمون گردن کیه.
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
0
0
جناب آقای ورناصری نهاده ها به واحدهای تولیدی برسانید تا تولید افزایش پیدا کند شرکت پشتیبانی تولید کنندگان را سرگردان کرده است .
نظرات بینندگان