arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۳۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۲۲ - ۲۴ دی ۱۳۹۷

صعود امارات به عنوان صدرنشین با تساوی برابر تایلند + جدول گروه A

با برگزاری دو دیدار در گروه A تکلیف دو تیم صعود کننده از این گروه مشخص شد. در نخستین دیدار که از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شد امارات میزبان مقابل تایلند قرار گرفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا میزبان بدون شکست و با ۵ امتیاز به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

صعود امارات به عنوان صدرنشین با تساوی برابر تایلند + جدول گروه Aتیم امارات با تساوی برابر تایلند به عنوان صدرنشین گروه A جام ملت‌های اسیا راهی یک‌هشتم نهایی شد.

به گزارش ایسنا، با برگزاری دو دیدار در گروه A تکلیف دو تیم صعود کننده از این گروه مشخص شد. در نخستین دیدار که از ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شد امارات میزبان مقابل تایلند قرار گرفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا میزبان بدون شکست و با ۵ امتیاز به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد.

در این دیدار ابتدا امارات توسط علی مبخوت در دقیقه ۸ پیش افتاد اما سیتیفان پوانگچان در دقیقه ۴۲ بازی را به تساوی کشاند. این نتیجه تا پایان ۹۰ دقیقه ادامه داشت تا امارات به عنوان صدرنشین از گروه اول جام ملت‌های آسیا صعود کند و تایلندی‌ها نیز تیم دوم این گروه لقب بگیرند.

در این گروه امارات با ۵ امتیاز صدرنشین شد و تایلند با قانون بازی رو در رو بالاتر از بحرین با ۴ امتیاز در رده دوم قرار گرفت. همچنین بحرین نیز با ۴ امتیاز و به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم توانست راهی مرحله بعد شود.

تیم بازی تفاضل گل امتیاز
۱. امارات ۳ ۲ ۵
۲. تایلند ۳ ۰ ۴
۳. بحرین ۳ ۰ ۴
۴. هند ۳ ۲- ۴

 

نظرات بینندگان