arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۳۱۶۸
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۴ - ۲۵ دی ۱۳۹۷

قیمت خرید دلار در بانک‌ها چقدر بود؟

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۱۴۸ تومان و ۷ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۳۷۸ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.گفتنی است قیمت خرید دلار در بانک‌ها نسبت به دیروز ۱۹۸ تومان، قیمت خرید یورو ۲۳۲ تومان و قیمت خرید پوند ۳۱۲ تومان افزایش یافته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۱ هزار و ۱۴۸ تومان تعیین شد.

به گزارش تسنیم، بعد از شتاب ریزش قیمت‌ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارز‌های خانگی، بانک مرکزی از بانک‌ها خواست نسبت به خرید ارز‌های مردمی فعال شوند.

برهمین اساس شعب ارزی بانک‌ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می‌کنند. دستور بانک مرکزی به بانک‌ها بعد از آن صادر شد که صرافی‌ها از خرید ارز‌های مردمی خودداری و میدان را به دلال‌ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۱۴۸ تومان و ۷ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار ۳۷۸ تومان و ۷ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

گفتنی است قیمت خرید دلار در بانک‌ها نسبت به دیروز ۱۹۸ تومان، قیمت خرید یورو ۲۳۲ تومان و قیمت خرید پوند ۳۱۲ تومان افزایش یافته است.

نرخ خرید ارز در بانک‌ها، از زمان اعلام تا مدتی عموما رو به افزایش بود؛ به طوری‌که نرخ خرید دلار در شعب ارزی بانک‌ها در ابتدا از ۹۵۰۰ تومان آغاز شد و به بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان نیز رسید، اما از حدود یک ماه قبل بانک‌ها نرخ خرید دلار را کاهش دادند.

نظرات بینندگان