arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۳۱۷۱
تاریخ انتشار: ۴۹ : ۱۴ - ۲۵ دی ۱۳۹۷

دیدار ظریف با مسعود بارزانی در اربیل +عکس

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در اربیل به سر می‌برد، ظهر امروز با مسعود بارزانی، رییس حزب دمکرات کردستان عراق دیدار و گفت‌وگو کرد.طرفین در این دیدار با ابراز خرسندی از روابط کنونی اقلیم و جمهوری اسلامی ایران، از بسط و توسعه آن بویژه با افزایش همکاری‌های بازرگانی و اقتصادی از طریق مشارکت و همکاری‌های تجار، صنعتگران و کارآفرینان دو طرف، حمایت کردند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که در اربیل به سر می‌برد، ظهر امروز با مسعود بارزانی، رییس حزب دمکرات کردستان عراق دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، طرفین در این دیدار با ابراز خرسندی از روابط کنونی اقلیم و جمهوری اسلامی ایران، از بسط و توسعه آن بویژه با افزایش همکاری‌های بازرگانی و اقتصادی از طریق مشارکت و همکاری‌های تجار، صنعتگران و کارآفرینان دو طرف، حمایت کردند.

اهمیت تفاهم و همکاری میان اقلیم کردستان با دولت مرکزی عراق، روند تشکیل دولت اقلیم و همچنین مسائل منطقه و از جمله اوضاع سوریه و لزوم ادامه روندهای سیاسی برای حل مشکلات این کشور از دیگر موضوعات مورد رایزنی وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس حزب دمکرات اقلیم کردستان عراق بود.

نظرات بینندگان