arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۳۲۵۷
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۲۱ - ۲۵ دی ۱۳۹۷

نتانیاهو: روابط ما اعراب مستحکم‌تر از گذشته است

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل گفت که روابط تل‌آویو و دنیای عرب امروز بیش از هر وقت دیگری مستحکم است. وی در مراسم انتصاب "عفیف کوخافی" رئیس جدید ستاد مشترک ارتش اسرائیل گفت: به لطف توانایی‌های اطلاعاتی، عملیاتی و فنی روابط ما با اعراب مستحکم تر از هر زمانی است و برخی از کشورهای اسلامی به ما نزدیک می شوند و آنها می‌دانند که ما دشمن آنها نیستیم بلکه پشتوانه‌ای ضروری برایشان به شمار می رویم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نتانیاهو: روابط ما اعراب مستحکم‌تر از گذشته استبنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت که روابط تل‌آویو و دنیای عرب امروز بیش از هر وقت دیگری مستحکم است.

وی در مراسم انتصاب "عفیف کوخافی" رئیس جدید ستاد مشترک ارتش اسرائیل گفت: به لطف توانایی‌های اطلاعاتی، عملیاتی و فنی روابط ما با اعراب مستحکم تر از هر زمانی است و برخی از کشورهای اسلامی به ما نزدیک می شوند و آنها می‌دانند که ما دشمن آنها نیستیم بلکه پشتوانه‌ای ضروری برایشان به شمار می رویم.

نتانیاهو تاکید کرد که گادی آیزنکوت رئیس سابق ستاد مشترک ارتش اسرائیل با همتایان عرب خود دیدارهایی داشته است.

وی افزود: ما اسرائیل را به قدرتی بین المللی که هر روز در حال پیشرفت است تبدیل کردیم.

نتانیاهو طی ماه‌های گذشته بارها درباره نزدیکی بین تل‌آویو و کشورهای عربی سخن گفته است. وی اواخر اکتبر گذشته طی سفر به عمان با سلطان قابوس پادشاه این کشور دیدار کرد و پس از این سفر یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان به سرزمین‌های اشغالی سفر کرد.

نظرات بینندگان