arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۳۵۸۶
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۷

تصاویر : چهار روز عملیات برای نجات پسربچه از چاه

یک پسربچه دو ساله که یولن نام دارد هنگام گردش با پدر و مادر خود در منطقه توتالان در نزدیکی شهر مالاگا واقع در جنوب اسپانیا به درون چاهی افتاد و پس از گذشت چهار روز همچنان نجات پیدا نکرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مأموران امدادی در اسپانیا از چهار روز پیش تاکنون مشغول انجام عملیات برای نجات کودکی دو ساله هستند که درون چاهی عمیق سقوط کرده است.

به گزارش «انتخاب»؛ این پسربچه دو ساله که یولن نام دارد هنگام گردش با پدر و مادر خود در منطقه توتالان در نزدیکی شهر مالاگا واقع در جنوب اسپانیا به درون چاهی افتاد و پس از گذشت چهار روز همچنان نجات پیدا نکرده است.

تنگی دهانه چاه مانع از آن شده است که نیروهای امدادی به راحتی به کودک دسترسی داشته باشند. قطر دهانه چاه تنها 25 سانتی‌متر است و کارشناسان امداد و نجات می‌گویند احتمالا یولن در عمق صد متری آن است.

در مدت این عملیات تنها چیزی که از یولن به دست آمده چند تار موست که آزمایش دی‌ان‌ای آن نشان می‌دهد مال همان کودک است. دوربین مخصوصی که امدادگران به درون چاه فرستاده‌اند همچنین یک پاکت کوچک آب‌نبات را هم در عمق کمتر از صد متری نشان داده است.

گروه زیادی از شهروندان توتالان با تجمع در محل تلاش دارند تا ضمن تشویق امدادگران، به خانواده این کودک تسلی بدهند. بعضی از آنها پلاکاردهایی در دست دارند که روی آن خطاب به خانواده یولن نوشته شده: تمام مردم اسپانیا با شما هستند.

امدادگران تا روز پنج‌شنبه 27 دی هنوز موفق به نجات این کودک نشده‌اند و حتی نمی‌دانند که او زنده است یا نه.

خوزه و ویکتوریا، پدر و مادر یولن در گذشته یک فرزند دیگر هم داشته‌اند که در سن سه سالگی به دلیل ناراحتی قلبی درگذشته است.

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

تصاویر :

نظرات بینندگان