arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۳۵۸۹
تاریخ انتشار: ۵۴ : ۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۷

سرعت وزش باد در کرمان به ۶۵ کیلومتر بر ساعت رسید

هواشناسی کرمان اعلام کرد که سرعت باد در سطح استان بین ۱۱ تا ۱۸ متر بر ثانیه است. هم اکنون سرعت وزش باد در کرمان به ۶۵ کیلومتر بر ساعت رسید و براساس گزارشات اعلام شده، بیشترین سرعت وزش باد در شهرستان رفسنجان اعلام شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

رییس اداره کل پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه هم اکنون سرعت باد در سطح استان کرمان بین 11 تا 18 متر بر ثانیه است تصریح کرد: هم اکنون سرعت وزش باد در کرمان به 65 کیلومتر بر ساعت رسید و براساس گزارشات اعلام شده، بیشترین سرعت وزش باد در شهرستان رفسنجان اعلام شده است.

"حمیده حبیبی" در گفت و گو با ایسنا، از وجود باد نسبتا شدید در سطح استان کرمان خبر داد و گفت: امروز بسیاری از مناطق استان با پدیده طوفان مواجه هستند.

وی بیان کرد: شدت وزش باد در شرق و جنوب شرق استان بیشتر شده است و طبق پیش بینی های صورت گرفته، این پدیده تا فردا ادامه خواهد داشت اما فردا شدت این وزش ها کمتر خواهد شد

رییس اداره کل پیش بینی هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه هم اکنون کاهش دید افقی در شهر کرمان به حدود 900 متر رسیده است عنوان کرد: احتمال بارش باران در برخی از نقاط شمال و غرب استان در روز جاری دور از انتظار نیست.

حبیبی از کاهش دما از شنبه هفته آینده در سطح استان خبر داد و اظهار کرد: در هفته آینده افزایش ابر در سطح استان کرمان دور از انتظار نخواهد بود.

برچسب ها: وزش باد
نظرات بینندگان