arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۴۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۷ - ۲۹ دی ۱۳۹۷

کی‌روش: مطمئنا بازی فردا ۵۰ - ۵۰ است/ در صورت قهرمانی امکان همکاری من با ایران وجود دارد

کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا امکان دارد در صورت قهرمانی شما با تیم ملی ایران همکاری کنید گفت: بله البته! اگر شما بازی‌ها را ببرید همیشه این پیشنهاد‌ها وجود دارد، بازی فردا ۵۰- ۵۰ است، مطمئنا با تمرکز بالا باید به بازی فردا فکر کنیم، دوست دارم فقط به سرمربی و بازیکنان عمان برای بازی فردا فکر کنم و امیدوارم برنده بازی شویم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: مطمئنا بازی فردا ۵۰، ۵۰ است و هر تیمی که خوب کار کند برنده خواهد بود.

به گزارش فارس، کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از بازی با عمان در خصوص اینکه بازیکنان ایران چقدر برای این بازی انگیزه دارند، چون عمان به عنوان تیم سوم به این مرحله رسیده اظهار داشت:تیم عمان تیم خوبی است، از این پس نتایج مرحله گروهی مهم نیست و ۱۶ تیم بازی‌های سختی دارند. بازی‌ها حساس است و تیم عمان هم آماده سازی خوبی داشته است. از ۲۵ بازی ۱۶ برد دارند و ۷ مساوی و ۲ باخت در کارنامه دارند. به خصوص در ۳ بازی اخیر و با توجه به کادر خوبی که دارند بسیار قوی عمل کردند، اما مطمئنا بازی فردا ۵۰، ۵۰ است و هر تیمی که خوب کار کند برنده خواهد بود.

*جای افسوس هم برای تیم بازنده وجود ندارد

کی روش در پاسخ به سوال خبرنگار یک رادیوی آلمانی مبنی بر اینکه بزرگترین تغییرات در فوتبال ایران چه مسائلی بوده و اینکه چه اتفاقاتی باید رخ دهد تا ایران بر قله آسیا باقی بماند گفت: اگر بخواهم در مورد روند فوتبال ایران رخ داده بگویم مطلب بسیار جالبی دارم، ولی نه امروز! ما امروز گروهی از بازیکنان را داریم که میلیون‌ها هواداران دارند، همه تمرکز ما روی این بازی است، البته احساساتی بودن این بازی می‌تواند تاثیر گذار باشد. همه چیز برای برنده و هیچ برای بازنده است، جای افسوسی هم برای تیم بازنده وجود ندارد.

*هیچوقت نخواستم فوتبال را پیچیده کنم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه فربیک امروز در مورد تاکتیکی دفاعی ایران صحبت کرد و آیا فردا تیم ملی یک بازی تهاجمی ارائه خواهد کرد یا خیر گفت: با خنده. نمی‌توانم همه چیز را بگویم! در تک تک ثانیه‌های بازی سعی کردم هنر خوب فوتبال بازی کردن را به بازیکنانم منتقل کنم. هیچوقت نخواستم فوتبال را پیچیده کنم و سعی من بر این است که ساده بازی کنیم. صحبت در مورد سیستم ۳-۳-۴ یا ۱-۵-۴ برای من اصلا مهم نیست، باید سعی کنیم خوب دفاع کنیم و مالکیت توپ را حفظ کنیم و به دروازه حریف برسیم.

* در صورت قهرمانی امکان همکاری من با ایران وجود دارد
 کی روش در مورد اینکه آیا امکان دارد در صورت قهرمانی شما با تیم ملی ایران همکاری کنید گفت: بله البته! اگر شما بازی‌ها را ببرید همیشه این پیشنهاد‌ها وجود دارد، بازی فردا ۵۰- ۵۰ است، مطمئنا با تمرکز بالا باید به بازی فردا فکر کنیم، دوست دارم فقط به سرمربی و بازیکنان عمان برای بازی فردا فکر کنم و امیدوارم برنده بازی شویم.

* در مورد جهانبخش نمی‌خواهم قدم رو به عقبی داشته باشیم
وی در خصوص آخرین شرایط جهانبخش گفت: مطمئنا بازی قبل تست خوبی برای او بود. سعی کردیم با مراقبت این تصمیم را بگیریم. او با توجه کادر پزشکی آماده است البته باید مراقب باشیم، چون نمی‌خواهم قدم رو به عقبی داشته باشیم.

* با آمادگی کامل فردا به زمین خواهیم رفت

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوال خبرنگار تلویزیون ملی چین مبنی بر اینکه آیا بازی فردا که ساعت ۹ شب برگزار می‌شود تاثیری در روند تیم شما دارد یا خیر گفت: مطمئنا ما خوب بازی خواهیم کرد، سعی کردیم در این چند روز ساعت تمرین را با وضعیت بدنی بازیکنان تطبیق و تغییر بدهیم و نگرانی از این مساله نداریم. مطمئنا برای بازی فردا با آمادگی کامل به زمین خواهیم رفت.

نظرات بینندگان