arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۴۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۱۳ - ۳۰ دی ۱۳۹۷

مراحل پایانی تصویربرداری «مرگ خاموش» در جنوب ایران

بیش از ۹۷ درصد تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» احمد معظمی در جنوب ایران به اتمام رسید و گروه برای پایان تصویربرداری عازم یکی‌ از کشورهای منطقه می‌شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

بیش از ۹۷ درصد تصویربرداری سریال «مرگ خاموش» احمد معظمی در جنوب ایران به اتمام رسید و گروه برای پایان تصویربرداری عازم یکی‌ از کشورهای منطقه می‌شود.

به گزارش «انتخاب»، به نقل از سیما فیلم، ابوالفضل صفری تهیه‌کننده «مرگ خاموش» که تصویربرداری این مجموعه را از تابستان سال جاری در تهران شروع کرده است درباره این مجموعه تلویزیونی گفت: گروه چند هفته‌ای در جنوب ایران مشغول ضبط مراحل پایانی بود و هفته آینده برای ضبط صحنه‌های خارج از کشور ،عازم یکی از کشورهای منطقه می‌شوند.

وی افزود: تاکنون ۹۷ درصد کار تصویربرداری فصل اول این مجموعه به اتمام رسیده و ضبط قسمت‌های پایانی نیز تا نیمه اسفند به پایان می‌رسد.

این تهیه‌کننده مراحل تدوین این سریال ۳۳ قسمتی را طولانی دانست و تاکید کرد: مجموعه «مرگ خاموش» جلوه‌های ویژه و پست پروداکشن سنگینی دارد که حمید قربانی از اول اسفند تدوین آن را آغاز می‌کند.

نویسندگی سریال «مرگ خاموش» با هومان فاضل و حسین تراب نژاد است. این پروژه ۱۰۰ قسمتی به سه فصل متمادی و پشت سر هم تقسیم می‌شود و به جنبه بین‌المللی و مافیایی مواد مخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در عین حال به واکاوی پشت پرده‌های آسیب و ناهنجار اجتماعی می‌پردازد و کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد.

«مرگ خاموش» به سفارش مرکز سیما فیلم تهیه می‌شود و سعید راد، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمد زند، پرویز فلاحی پور، پریوش نظریه، ستاره اسکندری، رضا مولایی، سامیه لک، مهدخت مولایی، ژیلا آل ارشاد، مریم بوبانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، پرویز فلاحی پور، حمید شریف‌زاده و حسین سحرخیز در آن بازی دارند.

نظرات بینندگان