arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۴۵۴۲۶۶
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۶ - ۳۰ دی ۱۳۹۷

بازی اردن - ویتنام به وقت اضافه کشیده شد

در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، دو تیم ملی اردن و ویتنام برابر هم به میدان رفتند. ویتنامی‌ها در این دیدار بهتر از حریف خود ظاهر شدند ولی خطای مدافع این تیم در گوشه محوطه جریمه باعث شد تا علیرضا فغانی در سوت خود بدمد و خطای بازیکن ویتنامی را اعلام کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

دو تیم ملی اردن و ویتنام در اولین دیدار یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا برابر هم قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، دو تیم ملی اردن و ویتنام برابر هم به میدان رفتند. ویتنامی‌ها در این دیدار بهتر از حریف خود ظاهر شدند ولی خطای مدافع این تیم در گوشه محوطه جریمه باعث شد تا علیرضا فغانی در سوت خود بدمد و خطای بازیکن ویتنامی را اعلام کند.

بهاء عبدالرحمن در دقیقه ۳۹ توانست با شوتی زیبا دروازه ویتنام را باز کند و نیمه نخست با برتری یک بر صفر اردن به پایان برسد.

ویتنامی‌ها در نیمه دوم بازی بهتری ارائه دادند و بارها عامر شفیع مانع باز شدن دروازه تیمش شد تا این که کانگ فونگ انگوینگ توانست در دقیقه ۵۱ گل تساوی بخش را به ثمر برساند تا بالاخره دروازه اردن در این رقابت‌ها باز شود. در ادامه و در دقیقه ۷۳ کوانگ های می‌توانست گل دوم را نیز برای ویتنام به ثمر برساند ولی شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

حسین بن عبدالله، فرزند پادشاه اردن یکی از افراد حاضر در ورزشگاه بود که با پیراهن تیم ملی این کشور بازی تیمش را از نزدیک دید.

این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و بازی به وقت‌های اضافه کشیده شد.

نظرات بینندگان